Skocz do zawartości
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

Predzej wigilijnego indyka  
nawet sie pozamienialam ze wspolpracownikami bo wypadalo ze w wigilie i swieto bede miec wolne, ale ze nie mam tu rodziny a jeszcze nie jestem na tyle zzyta z nikim w KY zeby te dni celebrowac z innymi, to oddalam te dni wolne tym ktorzy chca je spedzic z rodzina. Widzac ich radoche czulam sie jakbym dala im prezent na swieta   
United jak to United, nie popisało się, nie miałem wygórowanych oczekiwań więc nie jestem zawiedziony.
Dzisiaj zobaczę czy LOT trzyma świąteczny fason na trasie EWR-WAW-GDN.

Sent from my SM-A600A using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mojemu nowemu pracownikowi pokazałem tradycyjna suwmiarke z analogowym noniuszem. Chyba jeszcze mu zdziwienie nie przeszlo.
Metryczną czy standard? Może mm widział pierwszy raz w życiu ?
Swoją drogą ja już widziałem w swoim życiu takich inż. co suwmiarka mierzyli średnicę otworu po cięciwie;)

Sent from my SM-A600A using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Około 18 czasu lokalnego w końcu przestał boleć mnie łeb po wczorajszym spotkaniu rodzinnym. Aktualnie czekam, aż ciąża spożywcza wreszcie ze mnie zniknie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam powtorke z dwoch lat temu. Oczywiscie zaraz po swietach sie pochorowalam. Mialam nadzieje, ze sie wykuruje do dzis, ale niestety nie dalam rady. Wam kochani forumowicze zycze szampanskiej zabawy i wszystkiego co najlepsze w nowym roku. Jakies postanowienia? Podsumowania tego roku? :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

19 minut temu, ilon napisał:

A ja mam powtorke z dwoch lat temu. Oczywiscie zaraz po swietach sie pochorowalam. Mialam nadzieje, ze sie wykuruje do dzis, ale niestety nie dalam rady. Wam kochani forumowicze zycze szampanskiej zabawy i wszystkiego co najlepsze w nowym roku. Jakies postanowienia? Podsumowania tego roku? :) 

No to zostaje naleweczka na zabicie bakterii :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
48 minut temu, ilon napisał:

Ja się w tym roku pochorowalam przed świętami, mogłam konkurować z Rudolfem o czerwony nos. Już nie pamiętam kiedy tak ostatni raz cierpiałam. Teraz już jest dobrze. Ikonka pij herbatkę z miodem i cytryną, bierz witaminki i szybko powracaj do zdrowia. Szczęśliwego Nowego wszystkim życzę!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro wszyscy o choróbskach to i ja coś dołożę: syn rzyga, mąż ma sraczkę, ja póki co tylko bóle w kościach :( Mąż prawdopodobnie z pracy wirusa przywlókł. Jeśli wierzyć kolegom z pracy jest to wyjątkowo krótka choć i wyjątkowo upierdliwa choroba. Mam nadzieję że do jutra będziemy w stanie w miarę normalnie funkcjonować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zdrowa (odpukac) wiec zycze wam krotkich chorob -- i wspanialego 2019. Dla mnie 2018 byl zupelnie OK, mimo paskudnej polityki na calym swiecie, i mam nadzieje ze nastepny rok tez bedzie przynajmniej OK. Happy New Year, kochani!

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach