Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

Mi tam wszystko jedno, ale raczej Rams. 

13 minut temu, mola napisał:

ps. Oferta na dom zaakceptowana 

Gratuluje, Mola! Napisz o domku. PS Fajny maly. Ile on ma lat? 

34 minuty temu, katlia napisał:

Mi tam wszystko jedno, ale raczej Rams. 

Gratuluje, Mola! Napisz o domku. PS Fajny maly. Ile on ma lat? 

Dziękujemy :) Ranch z lat 80tych, nie za duży, nie za mały (1700 sq ft), 3 beds 2 baths. Co nam się podobało to duży salon z kominkiem i piękna, przestronna kuchnia z jadalnią. Nie za duży yard, ale za to z dużym, nowym deckiem. Dom w cul-de-sac, bardzo przyjemna okolica, 800m do przedszkola i 500m do parku. Po pierwszych właścicielach, którzy teraz właśnie odchodzą na emeryturę i mają już coś mniejszego przy polu golfowym :) 

• Like 1

Gratulacje mola :) Ja niezmiennie kibicuje Patriots ale plakac nie bede jak przegraja ;) bardziej czekam na show i ciesze sie ze jak co roku w tym samym towarzystwie I przy dobrym jedzonku spedzam milo czas ;)

Slaby ten mecz, a kibicowalem Rams, bo nie spuszczaja powietrza z pilki ;) Najlepszy moment superbowl to chyba ten teaser GoT / Bud Light.

A ja korzystajac z okazji, ze bylo u nas wczoraj 11C przejechalam sie do Alexandrii VA. W sumie niedaleko ode mnie a jakos nigdy wczesniej nie bylam. Jak ktos ma kiedys okazje to warto sie zatrzymac. Bylam w kilku barach jak akurat lecial mecz wiec cos tam patrzalam katem oka. Dopiero koncowke, moze ostatnie 10 minut tak ogladalam, ze patrzalam na telewizor. Wszystkie lata poprzednie ogladalam super bowl tylko dla half time show i reklam, wiec sama gra mi byla obojetna :) 

Co tu tak cicho kochani forumowicze? Poopowiadajcie cos. Jak tam nowe prace, zdrowko, plany na weekend, panowie gdzie zabieracie panie na walentynki za tydzien :D 

A propos Walentynek przypomniał mi się dowcip:

- Kochanie w czwartek walentynki co powiesz na Barcelonę?
- Extra
- A na Paryź?
- Byłoby cudownie
- To extra jest transmisja Ligi Mistrzów: PSG - Barcelona - nie możemy przegapić prawda?

• Haha 2

wczoraj wypisałam 16 walentynkowych kartek dla współosadzonych z przedszkola :) 

• Upvote 1

panowie gdzie zabieracie panie na walentynki za tydzien  

A dlaczego tylko panowie? Czy to nie jest "dwustronne święto"?