Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

55 minut temu, Patipitts napisał:

Dostałam dzisiaj maila ze jedna firma do ktorej aplikowalam juz wczesniej ale mnie odrzucili (ale na inne stanowisko) znów mnie zaprasza na phone screening. Zobaczymy jak mi pójdzie, umówiłam na przyszła środę za tydzień  bo jedyny wcześniejszy termin to był ten czwartek a ja mam te targi i nie wiem o ktorej skończe, wole sie dobrze przygotować a nie gadać na spontanie. 

Super, powodzenia! Mi wczoraj babeczka z jednej firmy gdzie zaaplikowalam tydzien temu zapytala, czy mam czas pogadac dzis, wiec ma do mnie zadzwonic po robocie. W sumie przygotowania mnie stresuja i stwierdzilam, ze jade na spontanie - wydrukowalam sobie tylko swoj cover letter, zeby wiedziec co im tam nawymyslalam i ich ogloszenie, zeby nie byc zaskoczona. Poczytalam troche o firmie i widzialam na mapie, ze Dunkin Donuts jest na przeciw biura :D 

59 minut temu, Patipitts napisał:

A tak w ogole to sie dowiedziałam ze moja babcia jest w szpitalu :( złamała nogę pod supermarketem, jakas babka niechcący ja potrąciła jak cofała na parkingu. Bedzie miała operacje w przyszłym tygodniu, pęknięta rzepka :( najgorsze ze babcia ma cukrzyce i wszelkie zabiegi sa niewskazane, bo ma słaba krzepliwość, do tego wiek i to nie pierwsze jej złamanie :( martwię sie o nia. Jakos nie ufam szpitalom od kiedy dziadek odszedł... 

Ojej! Mam nadzieje, ze wszystko bedzie OK i babcia wroci szybko do zdrowia. Moja tez nonstop w szpitalach - juz w grudniu lekarze powiedzieli, zeby raczej zbyt optymistycznie sie nie nastawiac. 

3 minuty temu, ilon napisał:

Super, powodzenia! Mi wczoraj babeczka z jednej firmy gdzie zaaplikowalam tydzien temu zapytala, czy mam czas pogadac dzis, wiec ma do mnie zadzwonic po robocie. W sumie przygotowania mnie stresuja i stwierdzilam, ze jade na spontanie - wydrukowalam sobie tylko swoj cover letter, zeby wiedziec co im tam nawymyslalam i ich ogloszenie, zeby nie byc zaskoczona. Poczytalam troche o firmie i widzialam na mapie, ze Dunkin Donuts jest na przeciw biura :D 

Ojej! Mam nadzieje, ze wszystko bedzie OK i babcia wroci szybko do zdrowia. Moja tez nonstop w szpitalach - juz w grudniu lekarze powiedzieli, zeby raczej zbyt optymistycznie sie nie nastawiac. 

Powodzenia! Daj znac jak Ci pojdzie! O nieee Dunkin Donuts :P Zlooo. 

Dzieki, Ja tez mam nadzieje ze babcia jakos sie wykaraska, przynajmniej przez jakis czas bedzie uziemiona i glupie pomysly z chodzeniem do marketow nie beda jej przychodzic do glowy, ale na weselu brata raczej nie potanczy. 

Wspolczuje z powodu babci, wiem jak sie czujesz po takich prognozach bo dokladnie to samo slyszelismy o dziadku kiedy trafil do szpitala i z kazdym dniem tylko mu sie pogarszalo... w kazdym razie mam nadzieje ze stanie sie cud i z babcia jeszcze bedzie lepiej.

17 godzin temu, Patipitts napisał:

Powodzenia! Daj znac jak Ci pojdzie! O nieee Dunkin Donuts :P Zlooo. 

W sumie poszlo OK, ale przy niektorych pytaniach mialam serio ochote sie rozlaczyc i nie wymyslac. Czasami sobie myslalam, ze ta babeczka pewnie mysli, ze ja jestem jakas nieogarnieta psycholka, ktora nie umie sie skupic. Rekruterka wydawala sie dosc wporzadku i w sumie zaprosila mnie na face to face, wiec calkiem mozliwe, ze pojade. Chociaz nie wiem. 

45 minut temu, ilon napisał:

W sumie poszlo OK, ale przy niektorych pytaniach mialam serio ochote sie rozlaczyc i nie wymyslac. Czasami sobie myslalam, ze ta babeczka pewnie mysli, ze ja jestem jakas nieogarnieta psycholka, ktora nie umie sie skupic. Rekruterka wydawala sie dosc wporzadku i w sumie zaprosila mnie na face to face, wiec calkiem mozliwe, ze pojade. Chociaz nie wiem. 

No te pytania to czasem potrafia wymyslic, to fakt :P to trzymam kciuki za f2f, oczywiscie jesli sie zdecydujesz.

Obejrzelismy wczoraj pierwszy odcinek A Handmaid's Tale. Zapowiada sie ciekawie :o

A ja, ponieważ mam ostatnio duuużo czasu wolnego ;) to zaczęłam oglądać Grę o tron. Lecę jak błyskawica, bo już zaczęłam czwarty sezon. I szczerze? Nie rozumiem fenomenu, ale doceniam :) Głównie za grę Petera Dinklage'a, który jest wprost fenomenalny! :)

4 minuty temu, Joanna30 napisał:

A ja, ponieważ mam ostatnio duuużo czasu wolnego ;) to zaczęłam oglądać Grę o tron. Lecę jak błyskawica, bo już zaczęłam czwarty sezon. I szczerze? Nie rozumiem fenomenu, ale doceniam :) Głównie za grę Petera Dinklage'a, który jest wprost fenomenalny! :)

Wyzdrowiala I juz sie "wymandrza"...  :P

35 minut temu, andyopole napisał:

Wyzdrowiala I juz sie "wymandrza"...  :P

Od razu wymandrza i od razu wyzdrowiała :P Kaszel nie chce odejść, a na to, że serial mnie nie porwał, nic nie poradzę ;) Ale obejrzę całość tak czy siak :P

7 minut temu, Joanna30 napisał:

Od razu wymandrza i od razu wyzdrowiała :P Kaszel nie chce odejść, a na to, że serial mnie nie porwał, nic nie poradzę ;) Ale obejrzę całość tak czy siak :P

Zigaretten zu fil..!

2 godziny temu, Patipitts napisał:

No te pytania to czasem potrafia wymyslic, to fakt :P to trzymam kciuki za f2f, oczywiscie jesli sie zdecydujesz.

Dziekuje bardzo. Dam znac. BTW pani sie bardzo ucieszyla jak cos tam napomknelam o tym DD na przeciw :D 

57 minut temu, Joanna30 napisał:

Ja ogladalam kilka lat temu, tylko dlatego, ze moja owczesna gorsza polowka mnie namowila. Bardziej mnie ten serial stresowal niz relaksowal i tez nie rozumiem tego wielkiego zachwytu. 

• Upvote 1