Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

Dzięki kolego !

Napewo poczytam i rozważe wszystkie miejsca, które napisałeś. Jeżeli chodzi o Pamelę Anderson to dzięki ale nie moim typie, nie miała by żadnych szans u mnie :) 

Pozdrawiam.

Dnia 24.05.2019 o 18:16, andyopole napisał:

Egzamin już zdałaś na prawo jazdy?

Nie musze zdawac egzaminu. Zdalam w MD kilka lat temu. I w Katowicach :P 

Cześć! śledzę forum od dawna, szczególnie w okresie wyników loterii wizowych od kilku lat :D 

Chcę się tylko przywitać, podlinkować mojego bloga o podróżach do USA, oraz zaznaczyć że nie jestem spamerem, który będzie śmiecił forum linkami.

Blog jest ciekawy (mimo że się dopiero rozwija) więc każdy znajdzie coś interesującego. Też w planach mamy ogarnąć porządnie FB, z dużą ilością zdjęć i ciekawostek, które od wczoraj będą się pojawiać raz dziennie. Zapraszam do sprawdzenia :) 

https://nadrugikoniecswiata.pl

3 godziny temu, ilon napisał:

Nie musze zdawac egzaminu. Zdalam w MD kilka lat temu. I w Katowicach :P 

Zmienilas Stan. Virginia nie wymaga zdawania teorii?

19 minut temu, andyopole napisał:

Zmienilas Stan. Virginia nie wymaga zdawania teorii?

Nie wiem. Jak beda chcieli to zdam, moze cos tam ogarniam jeszcze z zasad drogowych :P 

5 minut temu, ilon napisał:

Nie wiem. Jak beda chcieli to zdam, moze cos tam ogarniam jeszcze z zasad drogowych :P 

Dowiesz sie jak Cie coopy zastopuja. Kolega z pracy przeniosl sie z Wisconsin I po czterech latach zlapali go na radar, przy okazji dostal tez mandat za to ze nie wymienil prawa jazdy na oregonskie.  :)

5 minut temu, andyopole napisał:

Dowiesz sie jak Cie coopy zastopuja. Kolega z pracy przeniosl sie z Wisconsin I po czterech latach zlapali go na radar, przy okazji dostal tez mandat za to ze nie wymienil prawa jazdy na oregonskie.  :)

Pojde wymienic za miesiac jak sie przeprowadze. Nie bede adresu zmieniac nonstop :P 

Every state requires you to update your address( vehicle registrations and driver's licenses) after any move, typically within thirty days.

3 godziny temu, andyopole napisał:

Dowiesz sie jak Cie coopy zastopuja. 

Tak btw Andy. Usmiechne sie do policjanta i wszystkie grzechy zostana wybaczone :) 

1 minutę temu, ilon napisał:

Tak btw Andy. Usmiechne sie do policjanta i wszystkie grzechy zostana wybaczone :) 

A mowia ze jest rownouprawnienie "pci"....:(