Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

Ja skromniutko ale też się pochwałę. Okazało się, że drzewko koło domu to czarna morwa, owocuje jak głupia. W mini ogródeczku rosną zioła i lawenda, pod ścianą gladiole o które toczyłam bój z zającem. A w doniczce - truskawki. Jak tylko jedna nabierze odcienia chociażby zbliżonego do czerwonego, syn leci i zjada :) 

345FAE47-8495-40AE-BB60-24A82A723C77.jpeg

00F28647-9DE9-44E1-94C1-671E3B576C50.jpeg

412E05E6-DACC-4915-9435-A4F9E33F65BD.jpeg

• Upvote 1

U mnie, na podopolskiej wsi, był odpust na św Annę czyli 26 lipca. Stare Slazaczki uważały ze jak się gladiole sadzi na geburstag Hitlera to na odpust zakwitną. :D W Polsce gladiole wykopuje się na zimę, taki mamy klimat.

Moim truskawkom pozwalam dojrzec ale fotki nie zaczepilem bo je akurat ogolocilem. Mam jeszcze gruszki, calkiem ladnie obrodzily ale gotowe beda na wrzesień. Brzoskwinia miala sporo owoców ale opanował ja grzyb. Dzięki opryskom drzewko udalo sie chyba uratowac ale owoce niestety spadły. 

Oto gruszka.

1560123417198394131490.jpg

32 minuty temu, ilya_ napisał:

Ja w szpitalu lepsze bójki widziałam ;)  Najlepsza była gdy pacjentowi się godziny pomyliły i przyszły go odwiedzić żona i narzeczona... w tym samym czasie (i naturalnie jedna o drugiej nie wiedziała i vice versa). Najpierw się dziewczyny - obie dość "puszyste" między sobą ponaparzały, potem zabrały się obie za faceta. A potem przybiegł ochroniarz i z tego co pamiętam też dostał solidnego kopniaka zanim wszystkich porozdzielał :D 

• Haha 1

eh, na manhattanie rozbil sie helikopter pare momentow temu. 

pare ulic w midtown zablokowanych. 

Po meczu z Macedonia a przed dzisiejszym z Izraelem mozna sie bylo obawiac o wynik. Ale "bracia starsi" dostali niezle packi….   :D

Piękne macie ogrody, zazdroszczę :) My jak zwykle (znaczy się - po raz drugi ;) ) tylko pomidory na balkonie. I muszę się pochwalić że już 9 małych pomidorków mamy!

Godzinę temu, Jackie napisał:

Piękne macie ogrody, zazdroszczę :) My jak zwykle (znaczy się - po raz drugi ;) ) tylko pomidory na balkonie. I muszę się pochwalić że już 9 małych pomidorków mamy!

Trza się mufować na wieś...  :D