Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

1 godzinę temu, Jackie napisał:

Piękne macie ogrody, zazdroszczę :) My jak zwykle (znaczy się - po raz drugi ;) ) tylko pomidory na balkonie. I muszę się pochwalić że już 9 małych pomidorków mamy!

To nie zle jak na 10go czerwca! 

15 godzin temu, katlia napisał:

To nie zle jak na 10go czerwca! 

Dopiero w zeszłym tygodniu przestaliśmy krzaki wnosić na noc do domu! (rosną w donicach)

• Upvote 1

5 minut temu, Jackie napisał:

Dopiero w zeszłym tygodniu przestaliśmy krzaki wnosić na noc do domu! (rosną w donicach)

Padal snieg?  ;)

U mnie dzis 29C!

17 minut temu, Jackie napisał:

Nocki zimne były :) 

Jak to na wygwizdowie czy jak to tam nazywanie Windy City? 

Siedzę  i czekam na dostawę lodówki. Mieli być rano ale rano zadzwonili ze będą o 2.30pm. Pojechałem do pracy ale nie chciało mi się jakoś siedzieć i o 12 ucieklem udając że właśnie zadzwonili ze jadą. Odgruzowalem droga dla tragarzy i czekam. 

Ile dajecie tipa dla tragarzy za taka robotę? 

Podłączenie lodówki mam w cenie zakupu.

Edited by andyopole

51 minut temu, pelasia napisał:

A jaka lodowka zakupiona? I co instalacja poszla bezproblemowo?

Tak, tylko chłopaki gamoniowate. Zrobili pierwsza próbę i "nie da się". A ja tę lodówkę w Home Depot obmierzylem we wszystkie strony. Fakt, w weekend musiałem z jednej strony przyciąć countertop i tyle. A im się nie da. Kazałem im zrobić step back i pokazałem jak za jednym pchnięciem, bez oporów wjeżdża na swoje miejsce. W nagrodę te $40 co miałem naszykowane na tipa uznałem że najbardziej należą się mnie. Wodę też sam podłączyłem, słyszę że pierwszy kostki lodu już wpadły. Teraz trzeba przenosiny zrobić że starej lodówki ale lenia dostałem, uwalilem się i leżę. Mogę  jutro?  :D

Tylko iles litrow tego lodu trzeba wyrzucic tak samo przy "fontanie" wodnaj na drzwiach aby przeciscic. Juz nie pamietam ile nam mowili jak zakupilismy nasza. No teraz jeat miejsce aby to piwko na gorace wieczory sie chodziło ;)

• Upvote 1

2 godziny temu, pelasia napisał:

No teraz jeat miejsce aby to piwko na gorace wieczory sie chodziło ;)

A macie tam u was gorace wieczory? Zastanawiam sie jak zmiana klimatu sie odczuwa w gorach.