Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

55 minut temu, andyopole napisał:

A @Patipitts mogłaby do Brześcia pofrunac Aeroflotem. :P

Z brzescia niecala godzina drogi do domu :p z wwy 3 do 5 w zaleznosci od pory dnia :p

Apropos tego co wam kiedys pisalam o przekrecaniu wiecznie mojego imienia i problemach z tym zwiazanych :D z oficjalnego raportu policyjnego, nawet mi sie nie chcialo isc poprawiac :P ale tego to jeszcze nie bylo, coraz wieksza kreatywnosc! e6f39e0248ef17addbe7e2e8182e63ce.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Haha 1

4 godziny temu, Patipitts napisał:

Apropos tego co wam kiedys pisalam o przekrecaniu wiecznie mojego imienia i problemach z tym zwiazanych :D z oficjalnego raportu policyjnego, nawet mi sie nie chcialo isc poprawiac :P ale tego to jeszcze nie bylo, coraz wieksza kreatywnosc!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kochana, nie zdajesz sobie sprawy co się dzieje z nazwiskiem mojego "partnera".. Fakt jest ono trochę "specyficzne" (spolszczone ale pochodzenia niemieckiego). Bledy sa wszedzie od  zwykłej poczty, przez karty kredytowe, po oficjalne dokumenty ( np. akt urodzenia mojego syna! ) 

Mam nadzieje ze kiedys je w cholerę zmieni czy skróci bo dzieciaki beda mialy przerąbane cale zycie. 

I przy okazji gratuluje! 

Edited by agatenka

W czwarek zabrałam się za przycinanie naszej morwy, bo już się zrobiło zapuszczone drzewo. Morwa wyrasta nam troszkę ponad dach naszego rancha. Co sięgnęłam z drabiny to obcięłam, zostało całkiem sporo sterczących badyli na czubku drzewa, ale nie mieliśmy sprzętu do tego, więc miałam dokończyć w weekend po uzupełnieniu narzędzi.

W piątek wracamy do domu z pracy, a tu morwa ładnie przycięta. Sąsiad wziął i obciął i jeszcze nie chciał się przyznać, że to on.

Nie mogłam tego tak zostawić, ciasto już w piekarniku :) 

27 minut temu, mola napisał:

W czwarek zabrałam się za przycinanie naszej morwy, bo już się zrobiło zapuszczone drzewo. Morwa wyrasta nam troszkę ponad dach naszego rancha. Co sięgnęłam z drabiny to obcięłam, zostało całkiem sporo sterczących badyli na czubku drzewa, ale nie mieliśmy sprzętu do tego, więc miałam dokończyć w weekend po uzupełnieniu narzędzi.

W piątek wracamy do domu z pracy, a tu morwa ładnie przycięta. Sąsiad wziął i obciął i jeszcze nie chciał się przyznać, że to on.

Nie mogłam tego tak zostawić, ciasto już w piekarniku :) 

Morda powinna teraz owocowac, są jagodki?

*) qrczę, morwa nie morda.

Edited by andyopole

4 minuty temu, andyopole napisał:

Morda powinna teraz owocowac, są jagodki?

*) qrczę, morwa nie morda.

Były jakoś w czerwcu. Ale dla mnie morwa smakuje jak niedojrzałe czereśnie, może jakaś nalewkę da się z tego? Ale to już na przyszły rok 

28 minut temu, mola napisał:

Były jakoś w czerwcu. Ale dla mnie morwa smakuje jak niedojrzałe czereśnie, może jakaś nalewkę da się z tego? Ale to już na przyszły rok 

Rzeczywiście, ta której smak znam jest mdła w smaku. Jagodki były białe czy czarne? 

Godzinę temu, andyopole napisał:

Rzeczywiście, ta której smak znam jest mdła w smaku. Jagodki były białe czy czarne? 

Czarne.