Jump to content
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

4 godziny temu, ilya_ napisał:

nie moge dojsc do siebie

Pogadaj z fachowcem. Ja kiedyś śmiałam się z terapii kanapowych (właściwie to dalej się śmieję) ale nawet jedna rozmowa z kimś kto ci uświadomi że twoje odczucia są normalne jest bezcenna. Mówię z własnego doświadczenia.

Tak przy okazji - mam nadzieję że złapią skurwieli.

• Upvote 1

Właśnie mąż przyszedł i mówi, że mu się w lipcu chyba konferencja w Portland OR szykuje i czy może jest to jakiś pomysł na krótki rodzinny wypad. Kto wie! Może uda się z @andyopole na kawę umówić? :lol:

17 minut temu, mola napisał:

Właśnie mąż przyszedł i mówi, że mu się w lipcu chyba konferencja w Portland OR szykuje i czy może jest to jakiś pomysł na krótki rodzinny wypad. Kto wie! Może uda się z @andyopole na kawę umówić? :lol:

Welcome to Oregon!  :)

Na dlugo?

Just now, andyopole said:

Welcome to Oregon!  :)

Na dlugo?

Co poniektorzy tutaj, jak to sie ladnie mowi, jumped the gun... Maz sie musi zglosic, abstract napisac, dostac slot i wogole nie wiem kto powiedzial, ze rodzine zabiera... Ale jakby co 07/26-30.

• Haha 2
  • Upvote 1

Cześć, czy istnieje elektroniczny pobór opłat za drogi w: Wisconsin, Minnesota, South Dakota, Wyoming, Colorado, Nebraska ? Czy w tych stanach drogi są płatne?

W Sobotę wybieram się w podróż i zauważyłem, ze I-pass, ktory jest podlaczony do E-ZPass nie obejmuje tych stanow. 

???

Teraz, BartekWSH napisał:

Colorado

W Colorado jest tylko pare platynych drog i mozna latwo uniknac. W Wyoming nie ma. Reszte to sie dowiesz uzywajac google. 

• Thanks 1

9 minut temu, katlia napisał:

W Colorado jest tylko pare platynych drog i mozna latwo uniknac. W Wyoming nie ma. Reszte to sie dowiesz uzywajac google. 

Dzieki, uzywalem google i pokazało mi tylko Illinois płatne.

Nie ma większego znaczenia czy płatne, będę jechał samochodem z wypożyczalni i wolał bym, żeby pozniej nie otrzymali powiadomień o niezapłaconych bramkach. 

Edited by BartekWSH

4 minuty temu, BartekWSH napisał:

Dzieki, uzywalem google i pokazało mi tylko Illinois płatne.

Nie ma większego znaczenia czy płatne, będę jechał samochodem z wypożyczalni i wolał bym, żeby pozniej nie otrzymali powiadomień o niezapłaconych bramkach. 

Mają nr Twojej CC. Dopisza do rachunku.

Cztery domy od nas kręcą "Fargo" i tak jak początkowo wszyscy byliśmy podjarani tak teraz jest to upierdliwe bardzo :( Pogoda do doopy, do Izraela chcę wracać, tam tak pięknie było, łaaa :wacko:

• Like 1

19 minut temu, Jackie napisał:

,,, :( Pogoda do doopy, do Izraela chcę wracać, tam tak pięknie było, łaaa :wacko:

A gdzie obiecany fotoreportaz z Izraela?