Skocz do zawartości

Wydanie 1 Wizy Imigracyjnej Do Usa Dla Polskiego Małżonka Tej Samej Płci


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Z twittera US ambasady w Polsce:

Historyczny dzień! We wtorek 30.IX wydaliśmy pierwszą wizę imigracyjną do USA dla polskiego małżonka tej samej płci. Gratulacje!

źródło:

https://twitter.com/USEmbassyWarsaw/status/517677812468445184

Muszę powiedzieć, że dla mnie to taki sam historyczny dzień jak wydanie 359 065 435 wizy turystycznej! No i co z tego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby to uczcić spalmy tęczę ! taka dyskusja na poziomie widze z niektórymi.....

To samo chcialam napisac

Polska bardzo.

Aiglon.....ciesz się ze z tymi wstrętnymi Polaczkami nie masz nic do czynienia, obywateu świata.....ugh.....rozumiem że można sie z czymś nie zgadzać tak jak ja nie zgadzam sie z wieloma osobami ale Twoja wypowiedz mnie obraża, jako Polke, co Ty masz do Polaków i Polskosci? WTF? serio......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby to uczcić spalmy tęczę ! taka dyskusja na poziomie widze z niektórymi.....

Aiglon.....ciesz się ze z tymi wstrętnymi Polaczkami nie masz nic do czynienia, obywateu świata.....ugh.....rozumiem że można sie z czymś nie zgadzać tak jak ja nie zgadzam sie z wieloma osobami ale Twoja wypowiedz mnie obraża, jako Polke, co Ty masz do Polaków i Polskosci? WTF? serio......

@KasiaHania, chyba nie zrozumiałaś wypowiedzi Aiglon.

Chyba, że ja czegoś nie rozumiem, to też jest prawdopodobne ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby to uczcić spalmy tęczę ! taka dyskusja na poziomie widze z niektórymi.....

Aiglon.....ciesz się ze z tymi wstrętnymi Polaczkami nie masz nic do czynienia, obywateu świata.....ugh.....rozumiem że można sie z czymś nie zgadzać tak jak ja nie zgadzam sie z wieloma osobami ale Twoja wypowiedz mnie obraża, jako Polke, co Ty masz do Polaków i Polskosci? WTF? serio......

NIe chcialam cie urazic. Ale wyjasnie co podmiot liryczny mial na mysli.

Jako Polka wiesz ze okreslenie "Polskja bardzo" jest niegramatyczne i przeczy wszelkim zasadom polskiej mowy.

Wstydze sie za innych Polakow, jezeli nie potrafia mowic po polsku, chociaz machaja narodowymi flagami.

Tutaj to sami - Polska od zawsze w historii slynela z tolerancji. Juz nie slynie. To pewnego rodzaju wlasnie nawiazanie, pewna metafora. NIe mowie "Ci zli i wstretni Polacy", bo bym obrazala siebie, swoja rodzine i wszystkich znajomych. Mowie "Polska bardzo" pietnujac dokladnie taki niegramatyczny nacjonalizm, zasciankowosc i brak tolerancji. Powinnam napisac Polska z malej litery, ale jakos mi to przez gardlo nie przechodzi.

To, co mozesz przeczytac na twitterze jezy wlos na glowie. To co mozesz przeczytac w wiekszosci gwalci polska mowe w kwestii gramatyki, o stylistyce i slownictwie nie wspomne. Wszyscy maja prawo do wyrazania swoich pogladow, ale zauwaz ze tam jest chyba JEDEN pozytywny komentarz, reszta to wylewanie pomyj, ludzka zawisc i nagonka. Polska bardzo, bo ja nie wchodze na strony frondy, zeby sie kloci8c i wyzywac ludzi od debili i katoli, chociaz sie nie zgadzam z modelem swiata promowanym przez ten magazyn. A uczestnicy "dyskusj" wchodza i komentuja - bez sensu, bez polotu, bez znajomosci czegokolwiek. Najlepszym przyukladem jest narzekanie, ze USA wchrzania sie w polityke wewnetrzna kraju.

Polska bardzo. Właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby to uczcić spalmy tęczę ! taka dyskusja na poziomie widze z niektórymi.....

Aiglon.....ciesz się ze z tymi wstrętnymi Polaczkami nie masz nic do czynienia, obywateu świata.....ugh.....rozumiem że można sie z czymś nie zgadzać tak jak ja nie zgadzam sie z wieloma osobami ale Twoja wypowiedz mnie obraża, jako Polke, co Ty masz do Polaków i Polskosci? WTF? serio......

Co tu moze Cie obrazac?? taka prawda Polakow ciezko zadowolic czym kolwiek. Dali wize zle,nie dali by tez byloby zle.

Czytajac wiele artkulow mozna zauwazyc jaki nasz narod jest: zazdrosc,nienawisc i nietolerancja.

Jesli komus w Polsce zaczyna sie powodzic trzeba go zgnebic i zgnoic,by nie mial lepiej od innego,przyklady: Ten film o psie pajaku,ktory zrobil furore na swiecie,a jednak znalazl sie ktos,ktory zglosil to do prokuratury.

Blogi,na ktorych rodzice zrozpaczeni prosza o pomoc w leczeniu swoich dzieci,zamiast wspolczuc pojawiaja sie komentarze,ze dobrze im tak,wyzywaja dziecko,rodzicow-zazdroszcza pieniedzy,ktore rodzice zboeraja,ale nikt nie widzi,ze to dla chorego dziecka.

Takich przykladow jest wiele,nie wazne co zrobisz i tak znajda sie osoby,ktorym sie to niespodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu moze Cie obrazac?? taka prawda Polakow ciezko zadowolic czym kolwiek. Dali wize zle,nie dali by tez byloby zle.

Czytajac wiele artkulow mozna zauwazyc jaki nasz narod jest: zazdrosc,nienawisc i nietolerancja.

Jesli komus w Polsce zaczyna sie powodzic trzeba go zgnebic i zgnoic,by nie mial lepiej od innego,przyklady: Ten film o psie pajaku,ktory zrobil furore na swiecie,a jednak znalazl sie ktos,ktory zglosil to do prokuratury.

Blogi,na ktorych rodzice zrozpaczeni prosza o pomoc w leczeniu swoich dzieci,zamiast wspolczuc pojawiaja sie komentarze,ze dobrze im tak,wyzywaja dziecko,rodzicow-zazdroszcza pieniedzy,ktore rodzice zboeraja,ale nikt nie widzi,ze to dla chorego dziecka.

Takich przykladow jest wiele,nie wazne co zrobisz i tak znajda sie osoby,ktorym sie to niespodoba.

Nie wiem czy jest sens cokolwiek tutaj komentowac. Pewnych rzeczy nie przeskoczymy. A jedyne co możemy zrobić, to dać przykład sobą, że można inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy na mysli Polakow mieszkajacych w Polsce jak i zagranica,nawet tych co mieszkaja dlugooo ;)

Bo dawno przestalem myslec ze jak ktos mieszka tam ,wyjechal to sie takiej osobie zmienilo myslenie,postepowanie ;)

czasami jest gorzej niz lepiej .

Dobrze piszecie ze pewnych spraw sie nie przeskoczy

Nie wiem jak inne osoby-bo moga cos robic cicho bez rozglosu ..staram sie dawac przyklad,staram sie przekazywac to co dobre wlaczajac osoby ktore znam,:)dzielic sie dobrem od slow po osoby :) .....I mysle ze tak mozna powoli cos zmienic,zrobic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...