Skocz do zawartości

Wydanie 1 Wizy Imigracyjnej Do Usa Dla Polskiego Małżonka Tej Samej Płci


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

NIe chcialam cie urazic. Ale wyjasnie co podmiot liryczny mial na mysli.

Jako Polka wiesz ze okreslenie "Polskja bardzo" jest niegramatyczne i przeczy wszelkim zasadom polskiej mowy.

Wstydze sie za innych Polakow, jezeli nie potrafia mowic po polsku, chociaz machaja narodowymi flagami.

Tutaj to sami - Polska od zawsze w historii slynela z tolerancji. Juz nie slynie. To pewnego rodzaju wlasnie nawiazanie, pewna metafora. NIe mowie "Ci zli i wstretni Polacy", bo bym obrazala siebie, swoja rodzine i wszystkich znajomych. Mowie "Polska bardzo" pietnujac dokladnie taki niegramatyczny nacjonalizm, zasciankowosc i brak tolerancji. Powinnam napisac Polska z malej litery, ale jakos mi to przez gardlo nie przechodzi.

To, co mozesz przeczytac na twitterze jezy wlos na glowie. To co mozesz przeczytac w wiekszosci gwalci polska mowe w kwestii gramatyki, o stylistyce i slownictwie nie wspomne. Wszyscy maja prawo do wyrazania swoich pogladow, ale zauwaz ze tam jest chyba JEDEN pozytywny komentarz, reszta to wylewanie pomyj, ludzka zawisc i nagonka. Polska bardzo, bo ja nie wchodze na strony frondy, zeby sie kloci8c i wyzywac ludzi od debili i katoli, chociaz sie nie zgadzam z modelem swiata promowanym przez ten magazyn. A uczestnicy "dyskusj" wchodza i komentuja - bez sensu, bez polotu, bez znajomosci czegokolwiek. Najlepszym przyukladem jest narzekanie, ze USA wchrzania sie w polityke wewnetrzna kraju.

Polska bardzo. Właśnie.

No i właśnie kwas na maxa moim zdaniem, tak Polska słyneła z tolerancji przez wieki i uważam że dalej tak jest. Tolerancj teraz??? Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i decyzji ale jezeli one nie są twoje to są złe i to jest definicja tolerencji szczególnie ze strony tych najbardziej "tolerancyjnych osób"niestety prawda jest taka że na sieci można robic co man sie podoba i ludzie tak robią non stop, zieloni czerwoni czarni geje i lesbijki każdy pierdzieli głupoty, no ale oczywiscie tendencyjne wypowiezi i oceny ( jak twoja) bazujące na debilach i frustratach co sie wypruwaja i prześcigają są wygłaszane non stop. Określenie Polska bardzo obraża mnie bo na podstawie takiego gówna oceniasz wszystkich i wszystko i naklejka "oooo Polska" jakby to była jakas narodowa cecha nasza....popatrzmy na inne kraje na inne historie....co tutaj sie dzieje w Ameryce czy tak kolorowo, a co w Europie? Co się dzieje w Rosjo na Ukrainie.....zawiść i głupota nie jest domeną Polaków. Nie zgodze sie z Tym, na podstawie tego forum moge wygłosic opinie ze wszyscy emigranci tutaj to nienawidzący Polski i Polaków( sly6 to najbardziej wyluzowany i pokojowo nastawiony człowiek zawsze chce wszystko zagłaskac i chwała mu za to ), bo mało tutaj pozytywów czytam na temat naszego kraju i rodaków. Czy to jednak odzwierciedla poglądy całej polonii czy tylko potwierdza regułę o zawistnych zaściankowych polaczkach co sie dochlapali zielonej karty albo wizy i teraz srają się w Ameryce?( uwazam ze nie bo generalnie ludzie przywiązuja wiecej uwagi do negatywów o negatywach sie gada bo negatyw to problem i chce sie go rozwiazac stąd debata- moim zdaniem) Jeżeli ja uważam że ktos jest debilem to czy naprawde przejmuję sie jego opinią albo na takie podstawie oceniam grupę ludzi np znam głupia skięgową czy to znaczy ze głupota to domena księgowych? o.O Czepiasz sie poprawności języka itd czerwono u Ciebie i u mnie. Pełno błedów więc sory jak juz cos piszesz sprawdz zeby u Ciebie było poprawnie i tutaj sie nie czepiam to fakt( ja nie błyszcze poprawnością i starannością mea culpa i wstyd mój ale tez nie wytykam innym) taki obrazek z rzezni jak facet wypruwa flaki i mowi ze koledzy to swinie bo maja fartuchy uchlastane krwia a on tylko buty....

@KasiaHania, chyba nie zrozumiałaś wypowiedzi Aiglon.

Chyba, że ja czegoś nie rozumiem, to też jest prawdopodobne ;).

Byc może dlatego się pytam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moga sobie krzyczec ile chca. USA moze sobie wydawac wizy imigracyjne marsjanom, chomikom czy schabowemu z koscia i obywatelom krajow trzecich nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga sobie krzyczec ile chca. USA moze sobie wydawac wizy imigracyjne marsjanom, chomikom czy schebowemu z koscia i obywatelom krajow trzecich nic do tego.

Dokladnie - i nie ma to nic wspolnego z prawem ani konstytucja kraju w ktorym te sa wydawane - ktorego to drobnego szczegolu wielu komentujacych zdarza sie nie zauwazac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie kwas na maxa moim zdaniem, tak Polska słyneła z tolerancji przez wieki i uważam że dalej tak jest. Tolerancj teraz??? Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i decyzji ale jezeli one nie są twoje to są złe i to jest definicja tolerencji szczególnie ze strony tych najbardziej "tolerancyjnych osób"niestety prawda jest taka że na sieci można robic co man sie podoba i ludzie tak robią non stop, zieloni czerwoni czarni geje i lesbijki każdy pierdzieli głupoty, no ale oczywiscie tendencyjne wypowiezi i oceny ( jak twoja) bazujące na debilach i frustratach co sie wypruwaja i prześcigają są wygłaszane non stop. Określenie Polska bardzo obraża mnie bo na podstawie takiego gówna oceniasz wszystkich i wszystko i naklejka "oooo Polska" jakby to była jakas narodowa cecha nasza....popatrzmy na inne kraje na inne historie....co tutaj sie dzieje w Ameryce czy tak kolorowo, a co w Europie? Co się dzieje w Rosjo na Ukrainie.....zawiść i głupota nie jest domeną Polaków. Nie zgodze sie z Tym, na podstawie tego forum moge wygłosic opinie ze wszyscy emigranci tutaj to nienawidzący Polski i Polaków( sly6 to najbardziej wyluzowany i pokojowo nastawiony człowiek zawsze chce wszystko zagłaskac i chwała mu za to ), bo mało tutaj pozytywów czytam na temat naszego kraju i rodaków. Czy to jednak odzwierciedla poglądy całej polonii czy tylko potwierdza regułę o zawistnych zaściankowych polaczkach co sie dochlapali zielonej karty albo wizy i teraz srają się w Ameryce?( uwazam ze nie bo generalnie ludzie przywiązuja wiecej uwagi do negatywów o negatywach sie gada bo negatyw to problem i chce sie go rozwiazac stąd debata- moim zdaniem) Jeżeli ja uważam że ktos jest debilem to czy naprawde przejmuję sie jego opinią albo na takie podstawie oceniam grupę ludzi np znam głupia skięgową czy to znaczy ze głupota to domena księgowych? o.O Czepiasz sie poprawności języka itd czerwono u Ciebie i u mnie. Pełno błedów więc sory jak juz cos piszesz sprawdz zeby u Ciebie było poprawnie i tutaj sie nie czepiam to fakt( ja nie błyszcze poprawnością i starannością mea culpa i wstyd mój ale tez nie wytykam innym) taki obrazek z rzezni jak facet wypruwa flaki i mowi ze koledzy to swinie bo maja fartuchy uchlastane krwia a on tylko buty....

Byc może dlatego się pytam :P

No i chyba sie nie rozumiemy

Bo ja mowie o Polakach, ze to wspanialy narod - tolreancyjny i fajny.

A ci, ktorzy nie pootrafia myslec i ktorzy kalaja ten kraj i ten narod swoja wlasna glupota serzac ja wszem i wobec nazywam Polska bardzo.

Wydaje mi sei ze wyjasnilam wszystko dosc wyraznie. A ty i tak czytasz co chcesz i jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba sie nie rozumiemy

Bo ja mowie o Polakach, ze to wspanialy narod - tolreancyjny i fajny.

A ci, ktorzy nie pootrafia myslec i ktorzy kalaja ten kraj i ten narod swoja wlasna glupota serzac ja wszem i wobec nazywam Polska bardzo.

Wydaje mi sei ze wyjasnilam wszystko dosc wyraznie. A ty i tak czytasz co chcesz i jak chcesz

Czyli Ty uwazasz,ze Polski narod jest zaje....sty, a ja mowie ,ze nie bardzo to znaczy,ze jestem nie myslaca osoba???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlak przetarty. Teraz ruszy rynek lewych slubow "dla papierów". :) Jak dla mnie to mogą wydac wizy imigracyjne wszystkim polskim gejom. W USA to nie zrobi wielkiej roznicy bo narodu kupa i się rozejdzie "po kościach" a ja wroce do Polski z mniejsza iloscia kochających dziwnie. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...