Skocz do zawartości

Polacy W Az


Sweet

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, ROB7 napisał:

Ktos z Polakow w Az wybiera sie na festiwal w sobote przy kosciele? Ciekaw jestem jak duze bedzie zainteresowanie.

Troche sie spozniles. Festiwal byl 2 Marca

https://festiwal.polskaparafiaphoenix.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ciekawy temat na tym forum. Szkoda że już nieaktualny. Byłem w AZ raz  i jest to piękny stan pod względem natury. Trochę innej natury niż tej którą znamy ale to też ma swój urok. Mieszkam w TX i jeśli chodzi o upał to mam już go szczerze dosyć. Lato jest długie i bardzo gorące. Nie można wyjść z domu przez cały dzień praktycznie. I nawet nie chodzi o lato ale o ilość dni słonecznych w ciagu roku. Tutaj praktycznie cały czas świeci słońce. Nawet jeżeli dzień zacznie się pochmurnie to mozemy być pewni że przed zachodem to słońce na pewno wyjdzie chociaż na chwile. W każdy dzień pogoda wygląda tak samo, czyli słońce przez cał dzień. Czasem myślę, że chciałbym być gdzieś w Seattle czy jakimś innym miejscu gdzie jest pochmurno i pada deszcze częściej niż tutaj. Nie wspominając już o śniegu, jak za nim tęsknię. Myślę że względu na to gdzie zostaliśmy wychowani, nie jesteśmy przystosowani do życia w takim klimacie. Może ktoś się ze mną zgodzi i powie ze można się zaadoptować. Tak, można ale przynajmniej ja wolę klimat podobny do tego w Polsce. I tak jak ktoś wcześniej napisał, że lubi słońce to tak, ja też lubię słońce ale nie w takim klimacie. Myślę, że np. na Florydzie by mi to odpowiadała ze względu na bliskosć wody i większą wilgotność powietrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...