Jump to content
Dudda

Nowi W Nowym...znowu.

Recommended Posts

12 godzin temu, agatenka napisał:

Super! Również cieszę się że Wam się powodzi.  Viktorija jest bardzo utalentowana i ma duże szanse na sukces. Zobaczcie wszelakie art festiwale w okolicy ( tak najlepiej zacząć) a gdy juz nazbiera sporo prac może próbować na coś większego (np. Main St. Forth Worth Art Festival, La Quinita Arts, Czy Dogwood Art w Atlancie ). Na te duże dość ciężko się dostać i trzeba apikować kilka-kilkanaście miesięcy wczesniej i mimo że sporo kosztuja zazwyczaj są bardzo opłacalne więc kilka dobrych eventów w roku i powinna na siebie zarobić ;) 

Mnie interesuje praca w Getty - możesz napisać czym się zajmujesz? 

Dzieki agatenka!

Aktualnie pracuje z Salesforce i Dunn & Bradstreet zeby doprowadzic do pozadku baze danych naszych klientow i odzwierciedlic hierarchie korporacyjna w Salesforce. Analizuje dane z roznych punktow i od roznych dostawcow i staram sie to zaprezentowac w jednym systemie dla sprzedazy.

Osobiscie jestem bardzo zadowolony z kultury w Getty wiec polecam, bardzo luzno i malo polityki. Chetnie porozmawiam wiecej.

Dzieki - ja z medytacja mialem do czynienia od bardzo dawna (troche w swoim czasie mialem do czynienia z Japonczykami i roznymi rzeczami ktorymi sie zajmowali)  tylko ze bardziej nieswiadomie, wiec chce pojsc w kierunku bardziej swiadomy. Dzieki za info.

2 godziny temu, ilon napisał:

Ja bylan na IF przez kilka tygodni w lato, ale moje okno bylo 8 godzinne. Mam nadzieje, ze mimo ze poscicie, to wciaz w ciagu tych kilku godzin dajecie rade zjesc tyle na ile macie zapotrzebowanie i robicie to z glowa. U mnie duzym plusem byl fakt, ze bedac na IF nie czulam sie ciagle glodna, ale mialam problem z utrzymaniem prawidlowej temperatury ciala. Na zewnatrz bylo 30 stopni a ja w poludnie na przerwie lunchowej trzeslam sie z zimna. Wiec musialam odpuscic. ;) 

Dziekuje za Twoje doswiadczenie.

Viktorija robila to od lat nie dokladajac to tego IF plakietki. Ale dla mnie jedzenie 2 posilkow, a czasami jednego jest czyms nowym. Jednak obserwujemy swoje ciala i nie glodujemy sie bez powodu. I juz po tygodniu moje cialo wiedzialo, ze nie potrzebuje tyle posilkow i czuje sie wolne od ciaglego trawienia. A jesli chodzi o jedzenie, to jemy jak jestesmy glodni, nie z grafikiem. Takze w porze obiadu ja siedze i pracuje gdzie reszta ludzi w pracy stoi w kolejce po swoja dawke szczescia:-) Mysle, ze to co jesz pomiedzy postem ma ogromny wplyw na to jak sie czujesz i jak Twoje cialo na to odpowiada. Eksperymentowanie z wlasnym cialem jest najlepszym sposobem na przekonanie sie na co cie stac. W koncu wszyscy jestesmy zbudowani z troche innej gliny:-)

Dnia 22.01.2018 o 12:08, Dudda napisał:

Biorac wszystkie moje doswiadczenia pod uwage uwazam, ze nie ma jednej, uniwersalnej praktyki. Czy jest to stoicyzm, medytacja czy herbaciany zen. Staraj sie znalezc wlasna droge wewnatrz siebie:-) Powodzenia!

Wiec musialem wrocic do tego watku i napisac pare slow - zaczalem wlasnie po Twoim poscie i to kompletnie odmienia zycie. Dzieki.

• Like 1

Dnia 8.05.2018 o 04:14, kzielu napisał:

Wiec musialem wrocic do tego watku i napisac pare slow - zaczalem wlasnie po Twoim poscie i to kompletnie odmienia zycie. Dzieki.

Swietnie! Codzienna praktyka, nawet 5 minut przerwy pomiedzy codziennymi zajeciami ma wielki wplyw. Dobra robota:-)

Ja ostatnio wrocilem do bardziej formalnej praktyki i chcialem dac znac tobie jesli jeszcze nie slyszales, ze Sam Harris wypuscil swoja aplikacje jakis czas temu i wlasnie tego uzywam ja i Viktorija. Zmienia troche perspektywe, ze wzgledu na format lekcji i bardzo praktycznego podejscia do medytacji i zycia.

https://wakingup.com --> dostep do wszystkich lekcji i medytacji jest platny, sama aplikacja jest darmowa.

Poza tym, Viktorija nadal pracuje nad odnalezieniem siebie w sztuce, ja analizuje korporacyjne dane i cieszymy sie kazdym dniem razem. Jestesmy wdzieczni za szanse i doceniamy to ze mamy tyle wolnosci. Bylismy jakis czas temu pod gora Rainier zeby poogladac gwiazdy. Ostatnio bardzo duzo rozmawiamy o kosmosie. Przy okazji spotkalismy profesjonalnego fotografa, ktory zrobil nam zdjecie na tle mlecznej drogi i gory:-)

Jakos w lato Viktorija na prosbe kolezanki z polski spotkala sie z polska grupa z facebooka. Nie wiem czy ktos tutaj jest czescia tej grupy, ale bylo ciekawie. Bardzo pozytywna grupa ludzi, wydawalo sie, ze nikt nie teskni za polska:-) Do przodu! Pozdrowienia z tego miejsca;-)

_DSF6856.jpg

• Upvote 1