Skocz do zawartości

Poczuj Sie Jak Bys Tam Byl/a - Wa


coldsauce

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
22 godziny temu, andyopole napisał:

Dziki Zachód jest daleko, cooo?

Kurde żebyś wiedział!!!  Bardzo, bardzo daleko.  Nieskromnie ;) muszę się przyznać że zostały mi jeszcze 4 stany do zwiedzenia (New Hampshire - gdzie tez jakos mi nie po drodze ale też nie za bardzo mnie w tamte strony ciągnie, Alaska - która jest  moim kolejnym wielkim marzeniem i właśnie Oregon/Washington). I tutaj nawet już nie chodzi o odległość tylko to że chce zobaczyć jak najwięcej  i takie perełki jak  Oneonta Gorge czy Proxy i Ramona Falls), Wooden Shoe Tulip Festival, Lavender Fields, Tom McCall Preserve,  oczywiście Mt Hood i wszystko po kolej az do Olimpic N.P , North Cascades na Palouse kończąc <_< . Lista miejsc z dokładną trasą czeka od kilku lat.

I sobie jeszcze niestety poczeka...... :(  problemem jest to że jak na razie wolne moge miec tylko styczeń - marzec. Także jak na razie że tak powiem, dupa zbita. 

Ale nic się nie martw, jak mi się w końcu uda trafić w twoje okolice, dam znać i zapowiem się z wizytą bo doszły mnie słuchy o pysznych wędzonych smakołykach ( Ilonka była na Wielkanoc i zachwalała niesamowicie ale jakimś dziwnym trafem zapomniała się podzielić ;) ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybywaj, jeść dostaniesz, kawałek podłogi do spania też się znajdzie. Ode mnie jest dobra baza na wypad we wszystkie strony. Nad Pacific 1.5 godziny, na Mont Hood 1.5 godziny, na Sant Helen 1.5 godziny. Crater Lake chyba z 5 godzin. Wyrentujesz sobie auto i w drogę. W weekend służę osobiscie.

 

eeedit: tym razem nie wysłałem Ilonce zbyt dużo więc nie miała się czym za bardzo dzielić. Jak przyjedziesz, może z Ilonką? to zrobimy extra wedzenie z instruktazem i degustacja prosto z dymu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agatenka kochana przywioze w sobote cos, nawet specjalnie wsadze gdzies pudelko gleboko w lodowce zebym przypadkiem nie zjadla, tylko mi przypomnij :D:D

@andyopole no ja po drodze do domu zjadlam 1/4 tej szyneczki, a do domu mam 8 minut jazdy hahaha. Ale ja bardzo chetnie na wszystkie wycieczki. Do wrzesnia mam moj lease i nie ukrywam, ze troche szukam ciekawych kierunkow na przeprowadzke, wiec kochani forumowicze, wezcie mnie gdzies zapraszajcie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, andyopole napisał:

Przybywaj, jeść dostaniesz, kawałek podłogi do spania też się znajdzie. Ode mnie jest dobra baza na wypad we wszystkie strony. Nad Pacific 1.5 godziny, na Mont Hood 1.5 godziny, na Sant Helen 1.5 godziny. Crater Lake chyba z 5 godzin. Wyrentujesz sobie auto i w drogę. W weekend służę osobiscie.

eeedit: tym razem nie wysłałem Ilonce zbyt dużo więc nie miała się czym za bardzo dzielić. Jak przyjedziesz, może z Ilonką? to zrobimy extra wedzenie z instruktazem i degustacja prosto z dymu.

Dzięki wielkie ! :)  Brzmi naprawdę zachęcająco i mam nadzieje ze kiedyś się uda wpaść w odwiedziny.

@ilon żartowałam ;) Nic nie kitraj tylko wcinaj póki świeże! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, agatenka napisał:

Dzięki wielkie ! :)  Brzmi naprawdę zachęcająco i mam nadzieje ze kiedyś się uda wpaść w odwiedziny.

@ilon żartowałam ;) Nic nie kitraj tylko wcinaj póki świeże! 

No to się namawiajcie z Ilonką a szczegóły domówimy w niedziele na Messenger'ze. Pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...