Skocz do zawartości

Wysylka Leków Do Usa Pilne


emi77888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam nadzieje ze znajdzie się ktoś kto mi pomoże, Siostra mieszka w Usa i skonczylo jej sie ubezpieczenie a pilnie potrzebowala leki ktore w Usa są droge , leki udało się kupic taniej w Polsce tylko teraz jest problem by je wyslac tak by otrzymala jak najszybciej a nie za 2 tyg bo potrzebuje ich za ok 2-3 dni . W jaki sposob wyslac w miare tanio i by dlugo nie szlo ?czytalam na forum ze nie mozna wyslac lekow i trzeba wlozyc do koperty paragon i kopie recepty. Jak z tym jest? bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Wam za odpowiedz.Jest to lek ktory bierze od 20lat .obecnie jest w Usa legalnie .Na ubezpieczenie leki byly tansze a bez koszt ok 1500zl za miesiac w Usa w Polsce tansze recepta jest na nia na adres w pl. Przeczytalam info ale niestety nie znam angielskiego ale sa translatory wiec cos tam zrozumialam PIsalo tam cos co mnie zmairtwilo a mianowicie ze moga zatrzymac list nawet na miesiac i teraz zastanawiam sie czy to wogole dojdzie.

Co do kosztu wiem ze szybko to z reguly drogo. a taraz zalezy mi by doszlo to w miare szybko i by wogole doszlo.

Patrzylam wczesniej przesylke global z poczty ale jest tam wspomniane ze mozna wysylac dokumenty pisma wiec myslalam ze z lekow nici.

moze ktos cos jeszcze poradzi ? dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zmartwilo Cie, ze osoba, ktorej wysyla sie leki powinna byc w USA tymczasowo i cel pobytu powinien byc w tym liscie?

The letter should also explain the circumstances for sending the drugs to you, including that you are a citizen of (whatever) country, that you are temporarily in the U.S. (for travel, study, etc.) and have either run out of your medications, lost them, etc.

Ja dostawalem leki w regularnych paczkach bez problemu i zadnych recept, listow itd. Kurier bedzie wymagal podania zawartosci przesylki, wiec "szmuglowanie" w ten sposob pewnie nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...