Skocz do zawartości

Polskie Prawo Jazdy W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czyli polskie prawo jazdy nie ma tutaj zadnej waznosci np 2 mies po przyjezdzie, bo ja juz tutaj jestem 4 mies i to, ze jestem turystycznie musze jakos zyc i jezdzic samochodem :) A miedzynarodowe, skad takie wziac? :)

Powinieneś mieć międzynarodowe prawo jazdy które uzyskujesz we właściwym Wydziale Komunikacji dla Twojego miejsca zamieszkania po opłacie w kwocie 30 zł. Jazda bez międzynarodowego prawa jazdy jest ryzykowna ,jak trafisz na rygorystycznego policjanta a już na pewno jak dojdzie do kolizji drogowej. W USA na zagranicznym prawie jazdy możesz jezdzić tylko do końca ważności wizy turystycznej ( czyli max.6 miesięcy) .Pod warunkiem ,że pobyt dostałeś właśnie na 6 miesięcy.Po tym okresie tylko amerykańskie prawo jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mieć międzynarodowe prawo jazdy które uzyskujesz we właściwym Wydziale Komunikacji dla Twojego miejsca zamieszkania po opłacie w kwocie 30 zł. Jazda bez międzynarodowego prawa jazdy jest ryzykowna ,jak trafisz na rygorystycznego policjanta a już na pewno jak dojdzie do kolizji drogowej. W USA na zagranicznym prawie jazdy możesz jezdzić tylko do końca ważności wizy turystycznej ( czyli max.6 miesięcy) .Pod warunkiem ,że pobyt dostałeś właśnie na 6 miesięcy.Po tym okresie tylko amerykańskie prawo jazdy.

Hmm... To juz raczej nie zdobede tego miedzynarodowego prawa jazdy, skoro nie ma mnie w Polsce...(???)

Joanna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mieć międzynarodowe prawo jazdy które uzyskujesz we właściwym Wydziale Komunikacji dla Twojego miejsca zamieszkania po opłacie w kwocie 30 zł. Jazda bez międzynarodowego prawa jazdy jest ryzykowna ,jak trafisz na rygorystycznego policjanta a już na pewno jak dojdzie do kolizji drogowej. W USA na zagranicznym prawie jazdy możesz jezdzić tylko do końca ważności wizy turystycznej ( czyli max.6 miesięcy) .Pod warunkiem ,że pobyt dostałeś właśnie na 6 miesięcy.Po tym okresie tylko amerykańskie prawo jazdy.

Wyrobi je w każdym wydziale komunikacyjnym na terenie kraju. Ostatnio robiłem je w Gdyni, a rodzimy wydział komunikacji mam na podkarpaciu. Wszystko poszło bez problemu. Jakość tej książeczki w Polsce urąga wszystkiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrobi je w każdym wydziale komunikacyjnym na terenie kraju. Ostatnio robiłem je w Gdyni, a rodzimy wydział komunikacji mam na podkarpaciu. Wszystko poszło bez problemu. Jakość tej książeczki w Polsce urąga wszystkiemu.

Kurcze ale ja teraz jestem na Florydzie i raczej sie nie wybieram do wydzialu komunikacji w Polsce....:/

Na Florydzie mialy byc zmiany co do posiadania tej ksiazeczki :) poprosze jednego uzytkownika aby to sprawdzil :) co i jak w trawie piszczy

Dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...