Skocz do zawartości

Gdzie Szukac Informacji Na Temat Głosowania


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja uwazam ze jak ktos mieszka za granica dluzej niz kilka lat powinien miec zakaz glosowania w wyborach w kraju. Po takim czasie czlowiek jest oderwany od sytuacji gospodarczo-politycznej kraju a swoje opinie polityczne buduje sledzac media...ktore jak wiadomo nieco wypaczaja rzeczywistosc zaleznie od tego z jaka strona polityczna sympatyzuja. Nie majac bezposredniego wgladu w sytuacje polityczna, nie czujac gospodarki na wlasnej skorze na codzien nie powinno sie mieszac w glosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze jak ktos mieszka za granica dluzej niz kilka lat powinien miec zakaz glosowania w wyborach w kraju. Po takim czasie czlowiek jest oderwany od sytuacji gospodarczo-politycznej kraju a swoje opinie polityczne buduje sledzac media...ktore jak wiadomo nieco wypaczaja rzeczywistosc zaleznie od tego z jaka strona polityczna sympatyzuja. Nie majac bezposredniego wgladu w sytuacje polityczna, nie czujac gospodarki na wlasnej skorze na codzien nie powinno sie mieszac w glosowanie.

Popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może robić co zechce. Obawiam się tylko, że poglądy na Polskę w przypadku ludzi mieszkających od lat za granicą mają tak mało wspólnego z rzeczywistością i bieżącą sytuacją, że trudno będzie im podjąć w pełni świadomy wybór opierając się o informacje w mediach i od znajomych/rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może robić co zechce. Obawiam się tylko, że poglądy na Polskę w przypadku ludzi mieszkających od lat za granicą mają tak mało wspólnego z rzeczywistością i bieżącą sytuacją, że trudno będzie im podjąć w pełni świadomy wybór opierając się o informacje w mediach i od znajomych/rodziny.

Dopóki jest w Polsce jedna osoba, która zagłosuje na partię z Macierewiczem, nie można twierdzić, że ludzie mieszkający w Polsce są świadomi wyboru. Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki jest w Polsce jedna osoba, która zagłosuje na partię z Macierewiczem, nie można twierdzić, że ludzie mieszkający w Polsce są świadomi wyboru. Sorry.

O tak. Tych ludzi jest tutaj zdecydowanie zbyt wielu i co ciekawe ta partia ma duże poparcie wśród Polonii w USA.

W dalszym ciągu śmiem twierdzić, że lepszy wgląd na to co się dzieje w polityce, mają ci którzy tu mieszkają.

P.S.

Ja sam nie zamierzam brać udziału w głosowaniu. Jakoś żaden z kandydatów nie wpisuje się w moje wartości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozniej bedzie sie pisac jak kto zle,nie dobrze w Polsce a jak wybory to ja nie ide ;) to jest ciekawa sprawa

wybiera sie osobe ktora jest nablizsza lub tez pokazuje sie czerwona kartke innym osobom.jak kto zostalo pokazane w USA nie tak dawno :)

mylisz ze tam ludzie pokochali republikanow ;)

jak czytam to forum jak i inne to widze ze partia PIS miala by moze z pare % poparcia w Polsce jak i w zagranica wiec co jest grane ;)

czyzby osoby ktore pisza mialy przyjaciol,rodzine co glosuja inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...