Skocz do zawartości

Gdzie Szukac Informacji Na Temat Głosowania


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze nie bedzie mial wyboru. Nie mowie, ze sie zerwie, ale ze powinien, bo inaczej po 5-ciu latach wypad. Szybko sie dowiemy patrzac, kogo da sobie upchnac do palacu. Komorowski byl niemalze wlasciwa osoba na stanowisko prezydenta, ale plebs nie wybacza arogancji, a to on zapewnil mu zwyciestwo. Duda mogl spokojnie liczyc na okolo 35% wyborcow PiS-u. Jesli nie poszerzy swojej bazy przez piec lat to mu sukcesu nie wroze. Zreszta wygrana Dudy tez jest nie w smak Kaczynskiemu, bo mu wyrasta konkurencja, ktorej zreszta nie moze usunac.

Dodajac od siebie, to bym w zyciu nie zaglosowal na Dude za jego poglady... Smolensk, in-vitro, episkopat. Przypuszczam, ze te dodatkowe 20% tez nie za bardzo jest po drodze z tymi pogladami.

Wypraszam sobie. Co za brak kultury, jak dobrze że ten plebs(mam na myśli autora zacytowanej wypowiedzi) siedzi już za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wypraszam sobie. Co za brak kultury, jak dobrze że ten plebs(mam na myśli autora zacytowanej wypowiedzi) siedzi już za granicą.

Uzylem slowo 'plebs' specjalnie. Ludzie glosowali na podstawie emocji a nie przeslanek merytorycznych w stylu na zlosc mamusi odmroze sobie uszy. Polecam poczytac uzasadnienia tej "mlodziezy" dlaczego glosowali na Dude. Az sie noz w kieszeni otwiera. Ja rozumiem, zeby jeszcze jakie merytoryczne argumenty mieli, ale wiele ludzi glosowalo dla hecy.

Nie boje sie powiedziec, ze ludzie, ktorzy daja soba sterowac prostymi populistycznymi haslami, to plebs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co nalezalo zrobic,nie isc na wybory,glosowac inaczej?

przeciez prawie w kazdym poscie podkreslacie jak kto zle w Polsce,wiec mamy wybory i ludzie glosuja,czy im dobrze czy tez zle :)

czasami tak aby sobie odmrozic uszy :) nie ma inne mozliwosci z demokratycznym Panstwie,bo strajki,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co nalezalo zrobic,nie isc na wybory,glosowac inaczej?

przeciez prawie w kazdym poscie podkreslacie jak kto zle w Polsce,wiec mamy wybory i ludzie glosuja,czy im dobrze czy tez zle :)

czasami tak aby sobie odmrozic uszy :) nie ma inne mozliwosci z demokratycznym Panstwie,bo strajki,?

Wiesz moze trudno uwierzyc, ale tez mialem 19 lat. :) Wiem tez jak mysli w wiekszosci ta grupa bo mam rodzenstwo w tym wieku. Powiem krotko, nie dalbym im podjac decyzji odnosnie gdzie wyskoczyc na lunch, a co dopiero odnosnie, kto powinien rzadzic krajem.

Na pojekiwania pokolenia żal.pl niezmiennie mowie, ze trzeba bylo myslec. Nie kazdy musi miec, i zreszta nie powinien, wyzszego wyksztalcenia. Jest tyle obszarow, gdzie brakuje ludzi do pracy. Dla mnie nie bylo pracy w Polsce. Zamiast jeczec wyjechalem. Od mojego wyjazu Polska rozwija sie jak nigdy w historii, co tez filtruje wydajnie nieudacznikow, stad takie niezadowolenie wsrod 19-29.

Odnosnie wyborow, oczywiscie, ze glosowac, tylko na podstawie merytorycznych przeslanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem te 19 lat i podobnie bym tak nie zrobil,hm tylko ze te 19 lat mialo sie w czasach kiedy upadal PRL no i nie bylo neta ;)

teraz to troche inaczej wyglada i tak jak kiedys PO mialo poparcie wsrod mlodych teraz jej w duzej czesci nie ma a czy ja zdobedzie zalezy czy naprawde sie w sluchaja w ludzi..

ludzie chca pracowac,starac sie i to jest wazne :) reszta zalezy od ekipy tej czy tez innej :) co im zmieni a jest co....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie chca pracowac,starac sie i to jest wazne :) reszta zalezy od ekipy tej czy tez innej :) co im zmieni a jest co....

Oczywiscie, ze chca. Problem w tym, ze kwalifikacje ludzi rozmijaja sie z zapotrzebowaniem, a tu juz zadna wladza nie pomoze. Ludzie mysla, ze maja licencjat z Wyzszej Szkoly Handlu i Prawa Jazdy, to automatycznie nalezy sie 10 kola i tytul managera. Wlasnie widzimy efekty ich frustracji. Tak samo bylo jak konczylem studia. Wiekszosc z nas musiala mocno ograniczyc nasze oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaer tutaj sie z Toba zgodze ,lecz nalezy dac ludziom wedke :) i pewna czesc zlowi rybe :)

Oczywiscie. Wiekszosc ludzi sie dostosuje. :) Parafrazujac: kto za mlodu nie byl antysystemowcem ten na starosc bedzie sku****nem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...