Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wycinek z faebook'a:

...We understand some individuals are reporting error messages and are having trouble checking their status. Our technical team has confirmed that, at present, our systems are operating as normal, but they are investigating reported error messages...

spekuluję, że osoby które mają "session time out" są osobami wylosowanymi... trzeba czekać na oficjalny informacje które mają się pojawić na facebook'u...

https://www.facebook.com/travelgov

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam znacznie więcej w tym temacie takich przypadków. ;>

...moim zdaniem był jeden użytkowniczki Sweet...

jedna osoba pisała o podwójnym kliknięciu "submit" i w konsekwencji wyświetleniu "session time..."

druga osoba pisała o kliknięciu "wstecz"...

...takie przypadki JA zauważyłem...

:)

P.S.

zaraz powstaną jakieś prace naukowe o klikaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

Pierwszy raz aplikowałem do loterii w tym roku i gdy sprawdzałem status we wtorek, pare minut po 18 miałem komunikat : "session timed out" kilkukrotnie- około 10-15 razy po czym pojawił się komunikat "has not been(...)".

Piszę w ramach uzupełnieniu wątpliwości, które w ostatnich postach się pojawiły.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

Pierwszy raz aplikowałem do loterii w tym roku i gdy sprawdzałem status we wtorek, pare minut po 18 miałem komunikat : "session timed out" kilkukrotnie- około 10-15 razy po czym pojawił się komunikat "has not been(...)".

Piszę w ramach uzupełnieniu wątpliwości, które w ostatnich postach się pojawiły.

Pozdro!

kolejny przypadek...

Osoby które mają "session time out" ile razy klikały w przycisk "submit"? ...podwójne kliknięcie powoduje "session time out"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Session Timed Out moze sie pojawic z roznych powodow, chocby liczby osob laczacych sie z serwerem. Problem moze byc taki, ze ci co sa wylosowani w obecnym stanie systemu moga miec 100% szans na timeout bo w ich przypadku trzeba znalezc i przeslac wieksza liczbe danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...