Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej Aniu,

Dokładnie, rozmowę miałem w Polsce, i wszystkie formalności załatwiałem również w Polsce za wyjątkiem zaświadczenia z Gardy o niekaralności bo to musiałem odebrać w Dublinie.

Spotkanie miałem ustawione na godzinę ósmą, całość zajęła mi 2,5h (większość to oczekiwanie i zabijanie czasu).

Z pytań to pytano mnie o:

- Kto mieszka pod adresem, który wskazałem - Odpowiedziałem kto

- Czy byłem kiedyś w Stanach - Odpowiedziałem, że nie

- Cel podróży do USA - odpowiedziałem praca (to zadała Pani Konsul)

- Kiedy wylatuję do USA - pytanie również od Pani Konsul - odpowiedziałem, że jeszcze nie wiem bo nie wiem i było OK.

- Panie w okienku zadawała też jakieś pytania do ankiety, ale powiedzmy, że były całkiem nieszkodliwe - prawdopodobnie do celów badań statystycznych

Miałem kopię wszystkich dokumentów (przydały się jak się okazało) oraz musiałem podpisać zdjęcia (2). Nie byłem pytany o żadne dokumenty finansowe, choć naturalnie miałem je przygotowane.

i w sumie tyle - stresu dużo bo ja za dużo myślę o wszystkim... Ale pracuję nad tym bo jak widać nie warto :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aniu,

Dokładnie, rozmowę miałem w Polsce, i wszystkie formalności załatwiałem również w Polsce za wyjątkiem zaświadczenia z Gardy o niekaralności bo to musiałem odebrać w Dublinie.

Spotkanie miałem ustawione na godzinę ósmą, całość zajęła mi 2,5h (większość to oczekiwanie i zabijanie czasu).

Z pytań to pytano mnie o:

- Kto mieszka pod adresem, który wskazałem - Odpowiedziałem kto

- Czy byłem kiedyś w Stanach - Odpowiedziałem, że nie

- Cel podróży do USA - odpowiedziałem praca (to zadała Pani Konsul)

- Kiedy wylatuję do USA - pytanie również od Pani Konsul - odpowiedziałem, że jeszcze nie wiem bo nie wiem i było OK.

- Panie w okienku zadawała też jakieś pytania do ankiety, ale powiedzmy, że były całkiem nieszkodliwe - prawdopodobnie do celów badań statystycznych

Miałem kopię wszystkich dokumentów (przydały się jak się okazało) oraz musiałem podpisać zdjęcia (2). Nie byłem pytany o żadne dokumenty finansowe, choć naturalnie miałem je przygotowane.

i w sumie tyle - stresu dużo bo ja za dużo myślę o wszystkim... Ale pracuję nad tym bo jak widać nie warto :).

zielonokartonik... serdecznie i z calego serducha gratuluje... Mam nadzieje ze nas wylosuja i wszystko rowniez pojdzie tak gladko jak wam... Okaze sie w maju czy mamy jakies szanse na wyjazd do stanow.. bo szczerze mowiac 10 lat w szkocji to znacznie za dlugo ( nie lubie tego kraju) a siedze tutaj bo dzieci maja szkoly ale dzieki temu operuja bardzo dobrze jezykiem ang. i w stanach juz beda mialy super start...

Zycznie nam powodzenia w majowym losowaniu......

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...