Skocz do zawartości

następne studia???


Rekomendowane odpowiedzi

Hej właśnie skończyłem studia inżynierskie dzienne i zamierzam póść sobie na pierwszy rok na jakieś studia zaoczne tylko po to aby mieć status studenta i żebym mógł wyjechać na W&T czy to przejdzie czy raczej są jakieś problemy z dostaniem wizy z uwagi na to ze mam juz skończone jedne studia i mam 24 lata a będę na pierwszym roku? Robił ktoś już coś takiego? Prosze o rade i komentarze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej właśnie skończyłem studia inżynierskie dzienne i zamierzam póść sobie na pierwszy rok na jakieś studia zaoczne tylko po to aby mieć status studenta i żebym mógł wyjechać na W&T czy to przejdzie czy raczej są jakieś problemy z dostaniem wizy z uwagi na to ze mam juz skończone jedne studia i mam 24 lata a będę na pierwszym roku? Robił ktoś już coś takiego? Prosze o rade i komentarze!!!

Mi się wydaje ze nie bedzie problemów.

Poszedłeś na inne studia, aby mieć jakiś inny kierunek, trzeba sie dokształcać teraz jest ciezko na rynku pracy. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobilam -nie majac jeszcze statusu studenta tylko zaswiadczenie ,ze zostalam przyjeta , bo bylo to w lipcu -studia od wrzesnia ...bylam u slawnej czrnej pani konsul wize dostalam -choc z poczatku nie wiedzila co z tym zrobic -po krotkich konsultacjach z panem z okienka obok dostalam promesse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...