Skocz do zawartości

Donald Trump A Loteria Wizowa


now77ak

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 15.03.2017 o 14:58, kzielu napisał:

A na podstawie czego tak Ci sie wydaje ?

Moim zdaniem nie mialby w tym interesu. Nie mozna przeciez zamknac kraju w "hermetycznie szczelnym podelku" i udawac ze wszystko jest okej. Gdyby zniosl GC, skutek bylby negatywny, poniewaz nasililoby to przyplyw nielegalnych emigrantow, ktorzy by szukali innej mozliwosci wyjazdu, a zachowujac GC przynajmniej w jakis sposob jest mozliwosc kontroli, kto wjezdza do kraju. To jest moja opinia, i nie wszyscy musza sie z nia zgadzac. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A moim zdaniem GC nie kontroluje kto wjezdza do kraju :) Owszem sa jakies wymogi wyksztalcenia, ale ogolnie to decyduje los. Jesli zniknie GC to pewnie bedzie wiecej opcji dla specjalistow i ludzi, ktorzy chca korzystac z wiz typu H1B. Oczywiscie jestem nadal za tym, zeby GC zostalo bo chcialabym wylosowac, ale jak zawsze czas pokaze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kadyr96 napisał:

Moim zdaniem nie mialby w tym interesu. Nie mozna przeciez zamknac kraju w "hermetycznie szczelnym podelku" i udawac ze wszystko jest okej. Gdyby zniosl GC, skutek bylby negatywny, poniewaz nasililoby to przyplyw nielegalnych emigrantow, ktorzy by szukali innej mozliwosci wyjazdu, a zachowujac GC przynajmniej w jakis sposob jest mozliwosc kontroli, kto wjezdza do kraju. To jest moja opinia, i nie wszyscy musza sie z nia zgadzac. Pozdrawiam :)

Ale my  nie rozmawiamy o zniesieniu GC tylko zniesieniu DV. DV to ulamek liczby imigrantow na GC. Wiesz w ogole o czym piszesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

W sieci znalazłem nowe kwalifikacje dla kandydatów: 

"Przyznawanie pozwoleń ma opierać się na systemie punktowym oceniającym zdolności kandydata. będzie wzorowane na rozwiązaniach wprowadzonych w Australii i Kanadzie.

 Aby ubiegać się o przyznanie zielonej karty kandydat musi uzbierać co najmniej 30 punktów.

 Idealny imigrant według nowych przepisów powinien m.in.: być między 26. a 30. rokiem życia (10 pkt.), obronić doktorat na jednym z amerykańskich uniwersytetów (13 pkt.), biegle mówić po angielsku (12 pkt.), a także zdobyć medal olimpijski (15 pkt.). Otrzymanie nagrody Nobla lub nagrody o podobnej renomie, gwarantuje 25 punktów." 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie. Młody człowiek musi odpracować szkole, na która zaciągną kredyt ~$100K. Relatywnie tak, bo członkostwo na basen to jakieś $300 rocznie i można chodzić co dziennie i ćwiczyć. Biblioteki przezywają renesans są otwarte do pozna, a internet jest za darmo prawie w każdym fastfoodowym barze. Koło fortuny w TV trwa cały czas chyba od 40 lat wiec można spróbowac szczęścia w konkursie wiedzy. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...