Skocz do zawartości

Donald Trump A Loteria Wizowa


now77ak

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 8/10/2017 o 16:38, SuperTraveller napisał:

Nie zagłębiałem się w szczegóły, jednak wygląda na to, że wciąż byłoby dużo trudniej niż do Kanady czy Australii. Ale może Kim Dzyń Dzyń zaprzątnie uwagę Trumpa i reszty rządzących i temat reformy ucichnie.

I bardzo dobrze, ze byloby trudniej. Czlowiek, ktory skonczyl szkole w USA, pracuje i placi podatki, ma chyba najgorsza droge do GC. Gdyby sponsorowal mnie pracodawca, GC bym dostal 6 lat po skonczeniu studiow. Dzieki. System punktowy jest sprawiedliwszy. Powie ktos, ze dlaczego ludzie juz zyjacy w USA powinni miec fory... Podatnik amerykanski zaplacil za moja edukacje i koszty zycia ponad $200K. Ja placilem podatki i wydawalem kase w USA. Stad uwazam, choc nikt nie protestowal, ze zaproponowany system nie jest zly... choc mi juz nie pomoze. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 8/10/2017 o 16:38, SuperTraveller napisał:

Nie zagłębiałem się w szczegóły, jednak wygląda na to, że wciąż byłoby dużo trudniej niż do Kanady czy Australii. Ale może Kim Dzyń Dzyń zaprzątnie uwagę Trumpa i reszty rządzących i temat reformy ucichnie.

Korea to przecież temat zastępczy, wymierzony głównie w idiotów- wielbicieli żeby podnieść wyniki popularności. Zobaczył że dziala to już grozi Wenezueli (nikogo to nie dziwi ? Przecież oni sami się że sobą biją) a za chwilę rozszerzy na kolejne państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KaeR

Z tego co się kiedyś interesowałem Australią i Kanadą wynika, że ich systemy są (lub były) bardziej "ludzkie" i ludzie z bardziej przyziemnymi zawodami typu hydraulik czy malarz mieli realną szansę aby tam wyemigrować. W przypadku proponowanych zmian, aby dostać się do USA to chyba trzeba będzie być naukowcem który biegle posługuje się angielskim i zdobył przynajmniej brąz w szermierce na igrzyskach olimpijskich... a jak ma pokojowego Nobla to emigracje ma w kieszeni :D

@kzielu

Z perspektywy polskich mediów można odnieść wrażenie, że Korea do obecnie dość istotna kwestia dla rządu US. Nie wiem czy to temat zastępczy, ale głupota Trumpa może sprowokować Kima i sprawić, że ten temat zdecydowanie zastępczym nie będzie. Gdzieś przeczytałem, że to pojedynek dwóch idiotów (Trump vs Kim). Bardzo dobrze ujęte moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SuperTraveller napisał:

@KaeR

Z tego co się kiedyś interesowałem Australią i Kanadą wynika, że ich systemy są (lub były) bardziej "ludzkie" i ludzie z bardziej przyziemnymi zawodami typu hydraulik czy malarz mieli realną szansę aby tam wyemigrować. W przypadku proponowanych zmian, aby dostać się do USA to chyba trzeba będzie być naukowcem który biegle posługuje się angielskim i zdobył przynajmniej brąz w szermierce na igrzyskach olimpijskich... a jak ma pokojowego Nobla to emigracje ma w kieszeni :D

@kzielu

Z perspektywy polskich mediów można odnieść wrażenie, że Korea do obecnie dość istotna kwestia dla rządu US. Nie wiem czy to temat zastępczy, ale głupota Trumpa może sprowokować Kima i sprawić, że ten temat zdecydowanie zastępczym nie będzie. Gdzieś przeczytałem, że to pojedynek dwóch idiotów (Trump vs Kim). Bardzo dobrze ujęte moim zdaniem.

jesli chodzi o Kanadę to jest doskonałym przykładem ze osoby po studiach można mieć lecz gdy brakowało ludzi jak hydraulicy to Kanada zmieniła prawo tak ze te osoby dostały szybko pobyt niż te po studiach. Kolejna spawa to są Prowincje gdzie brakuje ludzi i kazda Prowincja wedle swoich zasad ściąga ludzi a rząd federalny aby wizę wydaje po sprawdzeniu ludzi pod względem medycznym i prawa-imigraycjno-kryminalnego (np osoba była deportowana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...