Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wyslalem wniosek ze zdjeciem ktore ma odpowiednie parametry rozmiar pixele Ale po sprawdzeniu w tym ich programie do przycinania zdjecie jest za duze i wychodzilo poza te zielone linie jak w koncu udalo mi sie je wcisnac w te linie to po zapisaniu bylo nieostre, wied wysalem to wczesniejsze ale dalem spobie spokoj z tym dopasowywaniem w te zielone linie.

Co wy na to dodam jeszcze ze bylo to na samym poczatku 2 pazdziernika i nie daje mi to spokoju czy oni az do takich szczegolow przywiazuja uwage czy moze liczy sie dla nich tylko format zapisango pliku ostrowc pixele a nie to czy glowa znajduje sie na wysokosci 50-69% zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z tym zdjęciem, powyżej wysłałam swoje halo czy ktoś wie jak zrobić czy to zdjęcię się wpasowało , ta zielona linia tez mi nie pokazuje tego zdjęcia prawidłowo...

Łeb mi wyszedł na lewo i do góry z tych linii. Po nocach sypiam. Zdjęcie robione w USA tam, gdzie wszyscy robią sobie zdjęcia do paszportów. Czy wy myślicie, że oni wszystko linijka mierzą w USA szczególnie z tymi ich calami? Do różnych amerykańskich dokumentów przeszły mi takie co nie miały prawa przejść. Luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeb mi wyszedł na lewo i do góry z tych linii. Po nocach sypiam. Zdjęcie robione w USA tam, gdzie wszyscy robią sobie zdjęcia do paszportów. Czy wy myślicie, że oni wszystko linijka mierzą w USA szczególnie z tymi ich calami? Do różnych amerykańskich dokumentów przeszły mi takie co nie miały prawa przejść. Luz.

Przy którejś loterii ktoś wrzucił zdjęcie swojego psa i też przeszło, mimo, że nie powinno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...