Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak myslicie czy zgloszenie wyslane z innego komputera i z innym email zostanie przez nich wychwycone i oba zostana anulowane?

Na innym forum ktos wspomnial ze ich system ma luke co do weryfikacji danych i zloszenie wyslane z innego adresu IP zostanie przez nich przyjete jak od zupelnie nowej osoby.

Co sadzicie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze podobno ich system rzyjmuje takie zgoszenie jak od calkem nowej osoby

The law allows only one entry by or for each person during each registration
period.The Department of State uses sophisticated technology to detect multiple entries. Individuals with more than one entry will be disqualified.

...pomijajac fakt, ze piszesz na ogolnodostepnym forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie czy zgloszenie wyslane z innego komputera i z innym email zostanie przez nich wychwycone i oba zostana anulowane?

Na innym forum ktos wspomnial ze ich system ma luke co do weryfikacji danych i zloszenie wyslane z innego adresu IP zostanie przez nich przyjete jak od zupelnie nowej osoby.

Co sadzicie na ten temat ?

Że to dość idiotyczna teoria i że trzeba być strasznie naiwnym żeby w nią uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast sam się "wyłożyłem" W jednym folderze miałem dwa zdjęcia, z tego, oraz z poprzedniego roku. Przez nieuwagę wrzuciłem z poprzedniego roku. Zanim się zorientowałem, upload został ukończony. Może z automatu nie odrzucą.

ja te same zdjecia wrzucam na 2 loteriach i nie odrzucili z automatu i wątpie czy z tego powodu moga Cie pozniej zdyskwalifikowac. A tak w ogóle to US embassy wypusciło apke na smartfona i mozna sobie samemu foto walnąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak z tymi zdjęciami :)

Już kiedyś pisałem. Proszę nie demonizujcie jakości zdjęć dołączanych podczas rejestracji. Ja podczas mojej szczęśliwej rejestracji dołączyłem zdjęcia (3 rok z rzędu z tym samym zdjęciem) zrobione w domu na tle ściany prostym aparatem cyfrowym za 200 PLN. A moje zdjęcie robiło mi dziecko na tle ściany pokoju.

pozdr

falcon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że to dość idiotyczna teoria i że trzeba być strasznie naiwnym żeby w nią uwierzyć.

Mają coś podobnego do "sztucznej inteligencji", czyli biometryczne rozpoznawanie twarzy po odległości oczu, wielkości nosa, proporcji twarzy ogólnie. Jeżeli coś jest nie tak, to ich komputer pewnie to wychwyci. A adres IP może być ten sam w jednej rodzinie, lokalach do wynajęcia (np. sieci wifi), tak więc to samo IP, nie znaczy ta sama osoba...

Jest możliwość porównania biometryką twarzy zdjęć nielegalnych imigrantów do tych w loterii i jeśli ktoś kłamie, że np. jego żona nie była nielegalnie w US po przedłużeniu pobytu na turystycznej (zdjęcie paszportowe) może mieć problem. Jeżeli służby są szczególnie zainteresowane mogą nawet rozpoznawać twarz z CCTV na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że jest co raz mniejsze zainteresowanie na GC.

Ameryka to już nie jest ta sama Ameryka co kiedyś. Ameryka to teraz jest w Polsce i to naprawdę dużo bardziej osiągalna niż obecnie za oceanem.

Żeby zrobić karierę, zarobić normalne pieniądze nie trzeba wyjeżdżać 7000 km od domu. Jak ktoś tego nie rozumie, to chyba nie wie jak tam wygląda życie.

Do USA można jechać ale na wakacje...

Sam kiedyś myślałem o GC, ale zdecydowanie mi przeszło. Obecnie dla kogoś bez kwalifikacji w Stanach to jest istna walka o dolara z innymi przybyszami, a prawda jest taka, że jak ktoś ma kwalifikacje to może tam pracować na wizie J1 i to ma sens. Nie trzeba się ubiegać o GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...