Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dokladnie jak haneczka napisala.

A statystyki mozesz znalezc na stronie: http://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/diversity-visa/diversity-visa-program-statistics.html

DV-2013 wylosowano 2038 osob z polski

DV-2014 wylosowano 1552 osob z polski

DV-2015 wylosowano 961 osob z polski

DV-2016 wylosowano 629 osob z polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matematyka ;).

3% ze 100 000 to 3000

3% z 10 000 to 300.

dokladnie jak haneczka napisala.

A statystyki mozesz znalezc na stronie: http://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/diversity-visa/diversity-visa-program-statistics.html

DV-2013 wylosowano 2038 osob z polski

DV-2014 wylosowano 1552 osob z polski

DV-2015 wylosowano 961 osob z polski

DV-2016 wylosowano 629 osob z polski

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd

1. Losowanie nie jest osobne dla każdego kraju

2. Nie jest losowany żaden procent tylko konkretna liczba i tak jak zip pisze im mniej osób bierze udział tym łatwiej jest wygrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd

1. Losowanie nie jest osobne dla każdego kraju

2. Nie jest losowany żaden procent tylko konkretna liczba i tak jak zip pisze im mniej osób bierze udział tym łatwiej jest wygrać

Dokładnie to samo chciałem napisać :-) Gdyby loteria obejmowała zawsze jakiś procent ludzi, to wystarczyłoby ( teoretycznie ), około 50 mln Polaków, żeby rozlosować wszystkie 50 000 wiz, dla prawdopodobieństwa wygrania 1%.

A odnośnie tematu to niestety nadal nie mogę namierzyć żadnych potwierdzony informacji odnośnie losowania. Mam nadzieję, że dzisiaj, albo jutro to się zmieni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd

1. Losowanie nie jest osobne dla każdego kraju

2. Nie jest losowany żaden procent tylko konkretna liczba i tak jak zip pisze im mniej osób bierze udział tym łatwiej jest wygrać

Oczywiście, że nie i nie tego dotyczyła moja odpowiedź.

A ktoś jak będzie chciał znać szczegóły, może to wszystko znaleźć w necie.

Mógłbyś przytoczyć jakieś źródło? Bo nie bardzo rozumiem te zdanie. Skoro coraz mniej osób bierze udział to coraz więcej powinno być wylosowanych (w sensie większy procent zadowolenia osób biorących udział w loterii) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...