Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam? Składał ktoś już? Ja właśnie przed chwilą :)

Tak czytam to forum i ludzie piszą o numerach niskich i wysokich. Jak to sprawdzić? Rozumiem, że nie licze od początku, bo początek to 2017 czyli rok. Wybaczcie te pytania, ale serio, dopiero w to wszystko 'wchodzę'.

O numerach piszą Ci którzy zostali wylosowani. Nie ten wątek przez dobre pare miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ty serio uważasz, że jak jest zaczęty nowy wątek do nowej loterii to ktoś nowy nie zaglądnie tutaj i nie zada pytania? Od tego jest forum, to po 1. A po 2, ja czytam forum. Owszem, dopiero co zacząłem i niektóre rzeczy są dla mnie niejasne. Normalne, że będę miał pytania. Jak ktoś nie chce to niech nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słabo Ci idzie ale nie będę się wdawał w dyskusję z Tobą. I tak co roku jest to samo. Starsi ode mnie to potwierdzą, bo ja to tylko "zwykły cycek" jestem :D


Ale jak się czyta te same pytania podekscytowanych ludzi, którzy pod wpływem impulsu wysyłają zgłoszenia i już myślami są w Juesej czwarty czy piąty rok z rzędu to słabo się robi. Musiałem wylać swój żal tutaj. Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarta próba została podjęta :) może tym razem się uda!

Powodzenia wszystkim.

To słabo Ci idzie ale nie będę się wdawał w dyskusję z Tobą. I tak co roku jest to samo. Starsi ode mnie to potwierdzą, bo ja to tylko "zwykły cycek" jestem :D


Ale jak się czyta te same pytania podekscytowanych ludzi, którzy pod wpływem impulsu wysyłają zgłoszenia i już myślami są w Juesej czwarty czy piąty rok z rzędu to słabo się robi. Musiałem wylać swój żal tutaj. Sorry.

Słuszna uwaga kolego ale ludzie są leniwi...

Od tego jest forum, to po 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...