Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

To moj pierwszy post na tym forum :-)

Właśnie pierwszy raz zasiadłam z mężem do wypełniania wniosku i po 2 stronie już musieliśmy odpuścić. Czy wiecie, że w przypadku posiadania męża czy żony i dziecka musicie dodać zdjęcie zarówno małżonka/-żonki i ...dziecka??? Zdjęcie męża miałam tak jak i swoje z wizy turystycznej ale zdjęcie dziecka mnie zabiło. Czy tak zawsze było? Totalnie mnie to zaskoczyło.

Druga rzecz, wiele pisaliście o tym, żeby absolutnie nie używać polskich znaków diakrytycznych. Natomiast w instrukcjach oficjalnych napisane jest :

"name - exactly as in your passport". Mąż ma na imię Paweł. W paszporcie ma PaweŁ. Na wizie turystycznej już PaweL. Nie mam pojęcia, jak w tym przypadku postąpić.

Any ideas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć,

To moj pierwszy post na tym forum :-)

Właśnie pierwszy raz zasiadłam z mężem do wypełniania wniosku i po 2 stronie już musieliśmy odpuścić. Czy wiecie, że w przypadku posiadania męża czy żony i dziecka musicie dodać zdjęcie zarówno małżonka/-żonki i ...dziecka??? Zdjęcie męża miałam tak jak i swoje z wizy turystycznej ale zdjęcie dziecka mnie zabiło. Czy tak zawsze było? Totalnie mnie to zaskoczyło.

Zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...