Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mi sie wydawało, ze gdzieś pisałeś , ze karta juz w drodze. Pracodawca zaaplikował i juz wszystko sie kula w tym kierunku. Juz sie kompletnie pogubiłam :/

To chyba nie bylem ja. Pisalem, ze dopoki nie ma open search nie moge dostac LC, ktore jest potrzebne do aplikacji. Moja stanowisko dostalo zwolnienie na trzy lata z tego wymogu. Jestem w trakcie drugiego roku i moge nie dozyc do trzeciego, kiedy musza sie ruszyc i zrobic open search...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To chyba nie bylem ja. Pisalem, ze dopoki nie ma open search nie moge dostac LC, ktore jest potrzebne do aplikacji. Moja stanowisko dostalo zwolnienie na trzy lata z tego wymogu. Jestem w trakcie drugiego roku i moge nie dozyc do trzeciego, kiedy musza sie ruszyc i zrobic open search...

A (sorry na wtracanie sie w nieswoje sprawy) zona / narzeczona / dziewczyna o ktorej wspominales ? NIW ?

Musisz zalozyc jakis watek z serii "Gdzie wyjechac ?" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z Facebook-dla wszystkich zainteresowanych

"O JUŻ DZIŚ O GODZINIE 15.00! Nasi konsulowie, Kyle i Patrick, zapraszają na chat dotyczący loterii wizowej DV Lottery 2017. Macie do nas wiele pytań na temat DV Lottery 2017, więc będziecie mieć okazję zadać je bezpośrednio naszym konsulom. O godzinie 15.00 opublikujemy post, pod którym przez pół godziny Kyle i Patrick będą osobiście odpowiadać na Wasze pytania. ZAPRASZAMY!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zdjęć. Czy są one jakoś weryfikowane jak ktoś np użyje zdjęcia którego użył podczas zeszłorocznego losowania ? Powoduje to dyskwalifikację na początku ?

Jak się nie zmieniłeś, to wystarczy, że zdjęcie przepuścisz przez jakiś program graficzny usuwając exif`y i zapisując je jako nowy plik i tak to wrzuć do wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie:) Pierwszy raz biorę udział w loterii wizowej. Mój chłopak brał udział w loterii w tamtym roku, ale aplikował z racji obywatelstwa z Holandii, kraju gdzie potencjalnie jest większa szansa i się jednak nie udało :( Byłam dwa razy w USA i normalnie to była miłość do pierwszego wejrzenia :D Zrobiłam dziś fotkę parametry zdjęcia się zgadzają, ale czy ma to tak mniej więcej wyglądać (tło, umiejscowienie głowy itp?? tutaj jest link z fotosika: http://www.fotosik.pl/zdjecie/95415e93c29c7878 Prosze o opinie Z Góry dzięki mam nadzieję ze wszyscy okażemy się szczęśliwcami w maju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam dziś fotkę parametry zdjęcia się zgadzają, ale czy ma to tak mniej więcej wyglądać (tło, umiejscowienie głowy itp?? tutaj jest link z fotosika: http://www.fotosik.pl/zdjecie/95415e93c29c7878 Prosze o opinie

Nie wiem czy zauważyłaś, ale twarz zakrywa jakiś kwadrat i zdjęcie przez to nie spełnia wymagań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...