Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zeby nie bylo OT, zycze wszystkim wygranej w loterii. :)

A (sorry na wtracanie sie w nieswoje sprawy) zona / narzeczona / dziewczyna o ktorej wspominales ?

Dziewczyna. Czwarta rocznica sie zbliza w styczniu.... niestety nie daja GC chlopakom USC a o slubie, zeby dostac GC nie bede myslal dopoki nie bede pod sciana i w narozniku. :)

NIW ?

Zaczalem zbierac papiery, ale w miedzyczasie dostalem prace i mialem inne priorytety. Tez akcja z gatunku, jak mi sie tylek zacznie palic. Zreszta ostatnio byly dwie odmowy w moim otoczeniu bo ludzie mieli H1-B i pracodawce, wiec im zinterprestowano wymogi na niekorzysc.

Choc nie pisalem, bylem o krok od zmiany pracy (technicznie), nawet juz pytalem o pozwolenie na urlop nowego szefa i przyszedl email, ze sie kopneli w budzecie na przyszly rok i zostaje, gdzie bylem. Ja generalnie nie chce zostac u obecnego pracodawcy i dowiedzialem sie wczoraj, ze jak znajde nowego, to moge przeniesc H1-B. Obecnie trwa sezon aplikacji a praca w mojej branzy zaczyna sie gdzies w lipcu-sierpniu, wiec idealnie, bo mam kontrakt do lipca. :)

Musisz zalozyc jakis watek z serii "Gdzie wyjechac ?" ;-)

Naprawde.... gdybym mial watek ze swoimi rozwazaniami, to bylby dluzszy niz "Chcialbym powiedziec, ze..." Bylaby to dobra lektura dla ludzi, ktorzy planuja wyjechac na roznych wizach nieimigracyjnych jak F1 czy J1 liczyc, ze jakos to bedzie z GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast sam się "wyłożyłem" W jednym folderze miałem dwa zdjęcia, z tego, oraz z poprzedniego roku. Przez nieuwagę wrzuciłem z poprzedniego roku. Zanim się zorientowałem, upload został ukończony. Może z automatu nie odrzucą.

Uspokoję cię, żebyś spokojnie spał do maja przyszłego roku.

Jestem z DV-2015 i moje szczęśliwe losowanie to było 3 rok z rzędu z tym samym zdjęciem.

I udało się i wizy były przyznane.

pozdr

falcon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...