Skocz do zawartości

Sprzęt elekktroniczny


oku

Rekomendowane odpowiedzi

W Sierpniu jade do USA i nie ukrywam, że jedną z rzeczy, które chciałbym tam zrobić jest zakup aparatu cyfrowego bo są tam dużo tańsze niż w Polsce.

Jednak mam do tego troszkie mieszane uczucia bo 3 lata temu moj wuj kupił średniej klasy aparat za bodajze 600$, który po jakiś 6 miesiacach od daty kupna, czyli już po przyjeździe do Polski zepsuł sie. Tenże nabywca aparatu był w 5 czy 6 miejscach gdzie się zajmują ludzie naprawą takiego rodzaju sprzętu elektronicznego i nigdzie nie potrafili naprawić go :/, dopiero gdzieś tam trafił na tzw. SPECJALISTE, który naprawił aparat na miesiac skasował 100 zl, a aparat i tak i tak nie działał i działa dopiero od niedawna bo jak znow jechachał do USA to wział aparat i dopiero tam mu go naprawili.

Wiec nie wiem czy kupowac tam aparat, bo nie wiem czy sprzet ze Stanów sie tak dotkliwie psuje czy po prostu miał pecha. Doradźcie mi coś :idea:

Pozdro dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zalezy co kupisz. jezeli kupisz jakis "zwykly" aparat - tzn taki, ktory mozna kupic tez w PL, to nie ma problemu - bo tu sa wykwalifikowane/dedykowane serwisy do tego sprzetu... a jezeli kupisz aparat firmy (lub model), ktory tu w ogole nie jest w sprzedazy, no to wtedy moze byc problem....

ja bym kupil tam aparat bez zastanowienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejszy jest madry wybor - znana marka, rzeczywiscie korzystna cena w porownaniu z polskimi ofertami, a najwazniejsze: mozliwosci naprawy w Polsce i nawet nie tylko naprawy, ale rowniez zakupu "accessories".

Kupilem aparat Nikona przed 3 laty i mialem olbrzymie problemy, zeby dokupic do niego ladowarke, gdy ta pierwotna zostala zalana woda. :cry: I choc "firmy", sklepy w Polsce obiecaly mi ja sprowadzic, to dopiero znajomi zdolali kupic ja... w USA. :roll:

Jesli MADRZE wybierzesz... to warto kupic tego typu sprzet w Stanach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa -> masz login Adrianger, troszke to dziwne bo też mam na imie Adrian i ostatnie trzy litery mojego nazwiska to ger :shock: .

Druga sprawa -> na aparatach sie nie znam za bardzo ale na Twoim miejscu wziołbym ten za 60$, tylko napisz mi jakiej on jest firmy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...