Skocz do zawartości

Przesyłka Z Polski Do Usa - Poczta Polska


Aslan

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sprawdziłam, że nie mogę złota, ale kurcze to 1,25 gr - może nikt nie zauważy. Chyba wyślę każdy oddzielnie w małym pudełku i kopercie bąbelkowej. Nie mam innego wyjścia.

To nie chodzi o to czy ktoś zauważy czy nie. Podpisujesz deklaracje zawartości przy przesyłce za granice i to Twój problem co wlozylas. Jeśli zginie możesz pisać "na Berdyczow".... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Moja przesyłka doszła :) Wysłałam priorytet polecony za 17 zł! Dzisiaj już bym tego nie powtórzyła bo oczekiwanie od 27 listopada do 23 grudnia było bardzo nerwowe. W każdym razie priorytetu nie można monitorować. Na stronie usps.com nie mogłam odczytać gdzie jest moja przesyłka. Na informacji o wylocie z Polski kończy się monitoring. Za to doczytałam na stronie poczty polskiej, że jest coś takiego jak global express i to chyba jest dobre bo można monitorować list również w USA.

W sumie to się zastanawiam po co w ogóle mają opcję poleconego skoro i tak nie wiem gdzie on jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przesyłka doszła :) Wysłałam priorytet polecony za 17 zł! Dzisiaj już bym tego nie powtórzyła bo oczekiwanie od 27 listopada do 23 grudnia było bardzo nerwowe. W każdym razie priorytetu nie można monitorować. Na stronie usps.com nie mogłam odczytać gdzie jest moja przesyłka. Na informacji o wylocie z Polski kończy się monitoring. Za to doczytałam na stronie poczty polskiej, że jest coś takiego jak global express i to chyba jest dobre bo można monitorować list również w USA.

W sumie to się zastanawiam po co w ogóle mają opcję poleconego skoro i tak nie wiem gdzie on jest.

To dziwne. Ja wysyłałam polecony i mogłam śledzić przesyłkę na stronie usps od momentu jak znalazła się na terenie US. Ciekawe dlaczego u ciebie to nie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...