Skocz do zawartości

Pytań Kilka O Miasta Minnesoty


Eridanus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziękuję wszystkim za każdą wypowiedź także tą krytyczną.

w Minneapolis jest przede wszystkim k*****o zimno w zimie i zwykle masa sniegu. Kiedys w maju lecialem przez MSP do Minot, ND i padal normalny snieg (a dokladnie byla spora sniezyca). Komunikacja ??? Odrob prace domowa jezeli chodzi o US. W miejscach gdzie jest komunikacja to raczej nie chcesz mieszkac. Brat zony mieszka w Lakeville, MN a pracuje w Minneapolis. Sensowna okolica.

Co do śniegu w Minneapolis, akurat ja lubię śnieg i sporty Zimowe, pochodzę z Podbeskidzia i zawsze czekam na śnieg żeby skuterkiem pojeździć.

Tak jak pisałem zbieram tylko informacje, które ewentualnie mogą się przydać :) Poszukam info o Lakeville, dzięki.

... nie zdaje sobie sprawy z tego rowniez, ze dobre szkoly + dobra komunikacja miejska Nie chodza ze soba w parze ;)

Dzięki za info :)

Jeśli chodzi o Chicago fakt całego nie poznasz póki nie zamieszkasz. W tym roku jedziemy znowu rodzinką na 3-4 tyg. do USA, zaczynamy od Chicago a potem lecimy do Kolorado może ten rejon również nas urzeknie.

Tak jak pisałem na pozamykanie spraw w Polsce będę potrzebował sporo czasu, myślę że min. rok.

Nie chcę zadawać pytań po ew. wygranej w stylu "gdzie jechać?" tylko wolę wcześniej podyskutować o miejscach w których byłem i dowiedzieć się czegoś naprawdę sensownego od ludzi którzy już są w Stanach.

Jeszcze raz dziękuję za wszelkie sugestie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...