Skocz do zawartości

Cr1 A Zakaz Wjazdu Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Well, przed chwila dowiedzialam sie, ze jestem okropna, bo probowalam wytlumaczyc kobiecie, ze przedluzenie wizy turystycznej z powodu "bo chyba sie zakochalam" jest co najmniej watpliwe. Dowiedzialam, sie, ze nie tylko jestem okropna, ale zabijam tez nadzieje na jej byc moze wspaniala przyszlosc i chyba green card, bo kandydat na meza jest US citizen.

ruferek77 nie chwal mnie, bo nie wiesz co czynisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Well, przed chwila dowiedzialam sie, ze jestem okropna, bo probowalam wytlumaczyc kobiecie, ze przedluzenie wizy turystycznej z powodu "bo chyba sie zakochalam" jest co najmniej watpliwe. Dowiedzialam, sie, ze nie tylko jestem okropna, ale zabijam tez nadzieje na jej byc moze wspaniala przyszlosc i chyba green card, bo kandydat na meza jest US citizen.

ruferek77 nie chwal mnie, bo nie wiesz co czynisz :)

Prokuratorzy, adwokaci sa wyzuci z uczuc wyzszych, przeciez naprawde mozna sie "chyba" zakochac. Nie znasz sie Karina.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawa milości i prawa imigracyjne to różne prawa. rozumiem czytając całą dyskusje ze masz dozywotniego bana bez możliwości odwołania sie (waiver)? skoro twierdzisz ze te narkotyki nie miały miejsca to może warto napisać prosbe do ambasady o wyjaśnienie skąd i dlaczego takie podejrzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...