Skocz do zawartości

Jak Wyemigrować Do Usa (Krok Po Kroku)


krzysiek2kk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem nowy na tym forum. Mieszkam w Polsce, okolice Warszawy, mam 16 lat, ale już interesuję się moją przyszłością. Chciałbym wyemigrować do Stanów Zjednoczonych. Niestety nie mam tam żadnej rodziny :(( Wiecie jak sensownie wyjechać? Jeśli miałbym rodzinę, która tam mieszka to zamieszkałbym z nimi, znalazł pracę i jakoś się "ustawił" (oczywiście pomijając wszystkie formalności, które trzeba zrobić chcąc mieszkać w USA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole strony masz podane rodzaje wiz, które mogą posłużyć do wyjazdu do Stanów:

https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/wizy-imigracyjne-2/

Poczytaj o nich i przemyśl, do której podejść i co zrobić, żeby swój plan zamieszkania w Stanach zrealizować.

Nie da się pominąć żadnych formalności, bo one są najważniejsze. Do USA nie da się tak wyjechać, jak do Anglii, czy Irlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowy na tym forum. Mieszkam w Polsce, okolice Warszawy, mam 16 lat, ale już interesuję się moją przyszłością. Chciałbym wyemigrować do Stanów Zjednoczonych. Niestety nie mam tam żadnej rodziny :(( Wiecie jak sensownie wyjechać? Jeśli miałbym rodzinę, która tam mieszka to zamieszkałbym z nimi, znalazł pracę i jakoś się "ustawił" (oczywiście pomijając wszystkie formalności, które trzeba zrobić chcąc mieszkać w USA).

Gratulacje ! Jestes jednym z kilkudziesieciu milionow ludzi ktorzy by chcieli wyemigrowac do US. Zastanow sie teraz jak sie wyroznic z tych kilkudziesieciu milionow tak zeby Tobie to sie udalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowy na tym forum. Mieszkam w Polsce, okolice Warszawy, mam 16 lat, ale już interesuję się moją przyszłością. Chciałbym wyemigrować do Stanów Zjednoczonych. Niestety nie mam tam żadnej rodziny :(( Wiecie jak sensownie wyjechać? Jeśli miałbym rodzinę, która tam mieszka to zamieszkałbym z nimi, znalazł pracę i jakoś się "ustawił" (oczywiście pomijając wszystkie formalności, które trzeba zrobić chcąc mieszkać w USA).

Moglbys napisac dlaczego akurat USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że wg niektórych to kraj miodem i mlekiem płynący, gdzie dostajesz pieniądze za sam fakt zaszczycenia rządu USA swoją obecnością.

Nie wspominając o tym, że tutaj pieniądze można zbierać garściami z trawników - rosną przez cały rok, taki klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...