Skocz do zawartości

Wwa - Nyc- Wwa Ukraińskie Linie Lotnicze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, violetowa napisał:

Nikt nie lecial? Ja tez jestem zainteresowana. Lot na Lipiec 2018 jest prawie o polowe tanszy niz inne linie lotnicze....troche podejrzane.

Hmm niska cena nie bierze się "znikąd" -> http://www.airlinequality.com/airline-reviews/ukraine-international-airlines/  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, violetowa napisał:

Nikt nie lecial? Ja tez jestem zainteresowana. Lot na Lipiec 2018 jest prawie o polowe tanszy niz inne linie lotnicze....troche podejrzane.

O polowe tanszy? W jakich terminach lecisz?   Wyloty z Wawy w regularnych liniach trzymaja sie lekko ponad 2tys.zl.

Generalnie zazwyczaj UA sa tansze. Bo sa gorsze. Ciasniejsze (jak ktos pamieta Boeingi 767 LOT-u to ukrainskie linie wcisnely dodatkowy, osmy rzad siedzien w ten sam typ samolotu), z gorszym serwisem, bez gniazdek, bez IFE, mniej mozna na nich polegac, a w razie opoznien zapomnij o odszkodowaniu bo lot nie jest z Unii Europejskiej ani europejska linia.

Oczywiscie czesciej niz rzadziej dowiaza Cie na miejsce moze nie komfortowo, ale bezpiecznie i bez wiekszych problemów, zatem take it or leave it, ryzyko i wybor Twoje.

Niektorzy nie lubia lub nie maja na to nerwow, ale ja zawsze radze, wypatrywac promocji w regularnych liniach, nawet do miesiaca przed, kupic lot z najkrotszym czasem przesiadki jaki sprzedaja, i liczyc na ponad 3 godzinne opznienie - najlepiej w obie strony, 1200 euro odszkodowania nigdy nie zaszkodzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
On 12/6/2017 at 7:32 PM, maciopa said:

Hmm niska cena nie bierze się "znikąd" -> http://www.airlinequality.com/airline-reviews/ukraine-international-airlines/  ;) 

Przejrzałam trochę recenzji rożnych linii na tej stronie i wydają mi sie być bardzo mało obiektywne - UIA ma tam 5/10, tyle samo co Wizzair czy Etihad! A te ostatnie to są chyba najbardziej komfortowe loty na jakich byłam i jedna zlepszych wg mnie linia. LOT ma tam 6/10 tak jak i AirFrance - a jednoczesnie tyle samo co AirAsia ktora jest bez porównania gorsza jesli chodzi o komfort, przynajmniej na bazie moich doświadczeń z latania po Indonezji...no nie mogę sie zgodzić z tym rankingiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...