Skocz do zawartości

Wwa - Nyc- Wwa Ukraińskie Linie Lotnicze


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, MeganMarkle napisał:

Dlaczego? O co chodzi z tą Deltą??

To bylo w temacie odszkodowania w razie opoznien. 

Wylatujac z obszaru Unii Europejskiej odszkodowanie bedzie sie nalezec bez wzgledu na to jakimi liniamii lecimy.

Natomiast wlatujac na teren Unii odszkodowanie dostaniemy tylko jesli przewoznik jest z kraju Unii Europejskiej.

Biorac pod uwage potencjalna kwote odszkodowania za ponadtrzygodzinne opoznienie na trasie USA/Europa (600 euro) warto na to czasem zwrocic uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
21 godzin temu, MeganMarkle napisał:

Przejrzałam trochę recenzji rożnych linii na tej stronie i wydają mi sie być bardzo mało obiektywne - UIA ma tam 5/10, tyle samo co Wizzair czy Etihad! A te ostatnie to są chyba najbardziej komfortowe loty na jakich byłam i jedna zlepszych wg mnie linia. LOT ma tam 6/10 tak jak i AirFrance - a jednoczesnie tyle samo co AirAsia ktora jest bez porównania gorsza jesli chodzi o komfort, przynajmniej na bazie moich doświadczeń z latania po Indonezji...no nie mogę sie zgodzić z tym rankingiem.

 

Niestety ale na ranking Skytrax'a nie ma za bardzo co patrzec. Firma jest prywatna, system przyznawania gwiazdek niejasny, pojawiaja sie zarzuty o korupcje. Ostatnie ocenienie Lufthansy jako linii 5 gwiazdkowej jest... jakby to powiedziec... niepowazne.

Zreszta, sama 5 gwiazdkowa kategoria ma kilka egzotycznych linii o ktorych czesto malo kto slyszal.

No a komentarze na stronie sa oczywiscie w przewazajacej wiekszci niegatywne, malo kto kto mial bezproblemowy, normalny lot poswieci czas aby napisac, ze wszystko bylo tak jak oczekiwano. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopatrzyłam się jednej dodatkowej rzeczy wyróżniającej (tym razem na plus) UIA. W cenie biletu oprócz (oczywiście) bagażu podręcznego są DWIE sztuki bagażu rejestrowanego o wadze 23 kg każda. Dla niektórych to ma znaczenie - jakieś fajne zakupy w NYC :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

My tu jesteśmy lepsi goście i latamy renomowanymi liniami: Condor, Icelandair, Iberia. Nasze wyrafinowane wymagania doprowadziły na skraj bankructwa Air Italia. W ostateczności decydujemy się czasem na Delta, KLM czy Luftwaffe (czy jakoś tak podobnie?). Nie dotykamy się Marianair'a, Jet Air, nie latamy też  z "chachłami" (tak o nich brzydko mówią Rosjanie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, AnaMik napisał:

Moi Drodzy, tez jestem ciekawa Waszego zdania na temat tych linii, ktos z Was leciał ? U mnie na trzech biletach jest spora roznica w porownaniu z nastepnymi cenowo liniami. Ktos z was Nimi leciał, moze się wypowiedzieć ?

 

Ja nie leciałam ale mimo wszystko polecam poczytać opinie na Skytrax. Nie wystarczy tylko zerknąć na średnią ocenę, trzeba poczytać indywidualne wpisy i sprawdzić na co ludzie narzekają. Cała masa podróżujących idiotów dziwi się że tani lot ale nie ma "entertainment" ani jedzenia/alkoholu za darmo. Takie recenzje ja od razu sobie odpuszczam. Skupiam się na tym czy jest czysto, czy jest papier toaletowy w sraczyku, jak częste są opóźnienia, czy obsługa jest miła, i jak cię traktują w razie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...