Skocz do zawartości

Anulowanie Wizy B1/b2 Oraz Zawrócenie Do Polski Podczas Pierwszego Przylotu Do Us.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy zetknął się ktoś może z taką sytuacją jak w temacie? Dodam że od razu po sprawdzeniu paszportu wzięto mnie na trzepanie, gdzie po krótkiej rozmowie zaczęto próbować wymusić na mnie przyznanie się do tego że przyleciałem z zamiarem podjęcia pracy i osiedlenia się w US. Gdy odpowiedziałem że nie podpiszę żadnego oświadczenia niezgodnego z prawdą, że przyleciałem zarobkowo, zaczęto mnie straszyć różnymi ichniejszymi służbami co skończyło się dobrowolnym powrotem do kraju (powiedziano mi że jak wrócę dobrowolnie to mogę się starać o nową wizę) i anulowaniem wizy z pieczątką "VISA CANCELLED WITH PREJUDICE PURSUANT TO 22 CFR 41.122 (h)(3)(4)" oraz drugą mniejszą na wolnej stronie paszportu o treści: "WD APPLICATION FOR ADMISSION WITHDRAW (z dopiskiem obok daty "221 6 i jakiś znaczek ni to 4, ni U". Czy orientuje się ktoś z Was o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, czy zetknął się ktoś może z taką sytuacją jak w temacie? Dodam że od razu po sprawdzeniu paszportu wzięto mnie na trzepanie, gdzie po krótkiej rozmowie zaczęto próbować wymusić na mnie przyznanie się do tego że przyleciałem z zamiarem podjęcia pracy i osiedlenia się w US. Gdy odpowiedziałem że nie podpiszę żadnego oświadczenia niezgodnego z prawdą, że przyleciałem zarobkowo, zaczęto mnie straszyć różnymi ichniejszymi służbami co skończyło się dobrowolnym powrotem do kraju (powiedziano mi że jak wrócę dobrowolnie to mogę się starać o nową wizę) i anulowaniem wizy z pieczątką "VISA CANCELLED WITH PREJUDICE PURSUANT TO 22 CFR 41.122 (h)(3)(4)" oraz drugą mniejszą na wolnej stronie paszportu o treści: "WD APPLICATION FOR ADMISSION WITHDRAW (z dopiskiem obok daty "221 6 i jakiś znaczek ni to 4, ni U". Czy orientuje się ktoś z Was o co chodzi?

Ze wycofales swoja "aplikacje o wjazd". O nastepnej generalnie mozesz zapomniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starac sie mozesz bo o ile dobrze kojarze to formalnego bana nie masz ale w praktyce szanse na jej dostanie masz bardzo znikome z taka historia.

I to wszystko próbując pierwszy raz wjechać do US przyjaciół odwiedzić? De facto nawet nie przebywałem na terytorium US, więc przecież żadnego prawa tam nie złamałem. Po prostu dwie osoby z polskimi nazwiskami stwierdziły, że według nich przyjechałem zarobkowo z zamiarem osiedlenia się. Bez żadnych dowodów. God Fuck America.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio to była Twoja pierwsza wizyta w Stanach?

A masz tam jakąś rodzinę?

Oprócz starych znajomych którzy mają GC i obywatelstwa nie mam tam nikogo. Mając trochę wolnego czasu z racji zimy stwierdziłem, że może by ich tak odwiedzić. Nikt z moich krewnych nie był nigdy w US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnij się pamięcią do rozmowy w trakcie ubiegania się o wklejkę do paszportu, może tam znajdziesz odpowiedź dlaczego takie przywitanie Cię spotkało.

Rozmowa odbyła się normalnie. Kilka pytań, kilka zdecydowanych konkretnych odpowiedzi, uśmiech konsula i poinformowanie o przyznaniu wizy. Sądzisz że przyznał mi wizę, wiedząc że nie wpuszczą mnie do US?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa odbyła się normalnie. Kilka pytań, kilka zdecydowanych konkretnych odpowiedzi, uśmiech konsula i poinformowanie o przyznaniu wizy. Sądzisz że przyznał mi wizę, wiedząc że nie wpuszczą mnie do US?

Miałeś coś w bagażu co mogło wskazywać, że jedziesz do pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...