Skocz do zawartości

One-Way Fee, Prąd I Inne Takie


Joanna30

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko... Ponieważ wypożyczamy auto w LA a oddajemy w Miami, to musimy zapłacić dodatkowe koszta - one-way fee.

I teraz mamy takie info, że to one-way fee (w zależności od wypożyczalni) wynosi jakieś $400 + tax.

Czy ktoś z Was jest tak mądry i mógłby mi powiedzieć, jaka będzie wysokość tego podatku? Jaki to procent?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanko... Ponieważ wypożyczamy auto w LA a oddajemy w Miami, to musimy zapłacić dodatkowe koszta - one-way fee.

I teraz mamy takie info, że to one-way fee (w zależności od wypożyczalni) wynosi jakieś $400 + tax.

Czy ktoś z Was jest tak mądry i mógłby mi powiedzieć, jaka będzie wysokość tego podatku? Jaki to procent?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Zwykly podatek stanowy - zaleznie czy policza w CA (7.5% zdaje sie) czy w FL (6%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wypożyczyłyśmy w National.

Ford Escape lub podobny.

Wyszło nas to niecałe 3 900 złotych. Plus te $399 + tax płatne na miejscu.

Cykory jesteśmy i nie chciałyśmy szukać dopiero po przyjeździe ;)

Ale za wskazówkę dziękuję :) Może kiedyś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze czyli jakie?

Ładniejsze? Wygodniejsze? Większe?

Sorry za pytania, ale nie znam się :P

Czesto oferuja upgrade o klase wyzej, ale czasem sie nie da, bo jesli chcesz minivan, to przeciez do sportowego sie nie zmiescicie. Upgrade jest czesto jak ktos wypozycza z dolnej lub sredniej polki. Zreszta mi sie raz zdarzylo, ze mialem zarezerwowanego minivana, przyjezdzam a tu mi mowia, ze mi odstawili na bok sportowe auto. Niestety potrzebowalem wieksze auto do przewozu pakunkow i musieli sciagac z innej wypozyczalni minivana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...