Skocz do zawartości

W&t 2017


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ToFFiK napisał:

Jak to w końcu wygląda, czy można lecieć na WAT po pierwszym roku (czyli w praktyce załatwianie całego wyjazdu po zdanym pierwszym semestrze, bez ukończonego drugiego)?

Tak, z tego co się orientowałam w zeszłym roku trzeba mieć tylko status studenta (i nie ma już ograniczenia do 26 roku życia co mnie najbardziej interesowało :D ).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

Cześć wszystkim, chciałbym aplikować do WT w tym roku, mam nietypową sytuację bo studiuję w UK (1 rok BSc - ekwiwalent licencjatu). I tu pojawia się pytanie:
Aplikować przez Polskie biuro czy przez brytyjskie? Mam większe szanse, na dostanie ''godziwszej'' pracy, ze względu na fakt biegłego j. angielskiego? Powiem szczerze, że najbardziej interesowałby mnie wyjazd w ciemno w celu podjęcia pracy w której nie będę okrajany przez organizatora, myślę, że nie miał bym z tym większych problemów. Czy dostanę wizę albo jakieś pozwolenie na pracę okresową w us? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Matt Widzyk napisał:

Powiem szczerze, że najbardziej interesowałby mnie wyjazd w ciemno w celu podjęcia pracy w której nie będę okrajany przez organizatora, myślę, że nie miał bym z tym większych problemów. Czy dostanę wizę albo jakieś pozwolenie na pracę okresową w us? 

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2016 o 21:15, katlia napisał:

I nie licz na "bardziej godziwa" prace bo znasz biegle angielski. Te prace sa jakie sa... wiekszosc w hotelach, parkach rozrywkowych, restauracjach itp. Typowe sezonowe prace.

Nie jest to może wymarzona praca, ale też nie jest najgorsza, możesz sobie zwykle wybrać co chcesz robić, mimo wszystko najlepiej pracować tam gdzie jest możliwość napiwków albo nadgodzin, w przypadku BTC możliwości jest naprawdę bardzo dużo, niektórzy wracają do tego samego pracodawcy i zdarza się że mają wyższe stawki jak był zadowolony z ich pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...