Skocz do zawartości

Wyjazd Rodzinny Na Wize B2


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry na wstępie chciałem przeprosić bo temat mógł być już poruszony ale niestety go nie znalazłem, wiec bardzo was proszę o pomoc .

Chce ubiegać się o wizę b2 rodzinna (2 dorosłe + 2 dzieci )

Nie chce popełnić błędu żadnego, ale nie rozumie parę rzeczy .

1 . Utworzyłem swój profil na stronie ambasady

2. Uaktualniłem profil tzn dane numer dowodu paszportu etc .....

3. Tak jak było napisane w instrukcji dałem otwórz wniosek

-Typ wizy nieimigracyjna

-ambasada Kraków

-Kategoria wizowa b2

-Przechodzi mi do danych osobowych wszystko ładnie wypełnione ( i oczywiscie brakuje potwierdzenia

ds160 ) ale nigdzie się mnie o to nie pytało a według instrukcji powinno mnie przekierować od razu do płatności .

Co źle robię proszę o wyjaśnienie mi tej kwestii (i bez głupich docinek , przyznaje sie po prostu nie wiem bo sprawa na pewno jest banalna )

I jeszcze jedna Czy mogę zrobić płatność za całą rodzinę? Bo w panelu jest kafelka "Szczegóły dotyczące rodziny ale po prostu nie wchodzi "
Doczytałem że można zrobić konto całej rodziny ale mogę się mylić .

Robiłem zgodnie krok po kroku ze strony

http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-paymentinfo.asp ale mi wyskakują dane osobowe a nie opłata

Jeszcze raz proszę o jakiś wskazówki co źle zrobiłem

Bardzo dziękuję
Z Poważaniem
Jarosław Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak jak napisałem wcześniej wchodzę na stronę daje utwórz wniosek po kolei zadaje mi pytania

początkowe pytania

-Typ wizy nieimigracyjna

-ambasada Kraków

-Kategoria wizowa b2

i teraz według instrukcji powinno mnie przekierować do zapłaty

przenosi mnie od razu do danych osobowych gdzie już trzeba podać

potwierdzenie ds160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba wypelnic wniosek ds-160

https://ceac.state.gov/genniv/

Dziękuję bardzo, przepraszam że teraz odpisuje.

Dobrze wypełniłem cały wniosek i podałem tam jako że będą ze mną podróżować małżonka i 2 jka dzieci. ( teraz muszę go jeszcze dokładnie sprawdzić )

i po wysłaniu ukaże on mi się na moim koncie w ambasadzie w Krakowie ? ( Kraków na początku ustawiłem )

Za małżonkę nie muszę wypełniać jeszcze raz takiego samego wniosku ?

Na razie tylko dołączyłem swoje zdjęci do aplikacji , kiedy mam dołączyć rodziny zdjęcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wypełnić wniosek za każda osobę oddzielnie. Ale spokojnie, małżonka i dzieci bedą mieli mniejszy zestaw pytań a i te co bedą bedzie można skopiować z wniosku głównego - twojego.

Dobrze ale zaczynam wypełniać tak samo jak pierwszy? z tej strony https://ceac.state.gov/genniv/ .

Dla mnie to nie ma problemu ja każdy wniosek wypełnię i odpowiem na ta samam ilość pytań . chodzi mi o to jak to zrobić żeby rte wszystkie moje wnioski zobaczyć na koncie które założyłem na stronie ambasadny krakowskiej żeby później je opłacić . chyba ze tak ich sie nie da podglądnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ale zaczynam wypełniać tak samo jak pierwszy? z tej strony https://ceac.state.gov/genniv/ .

Dla mnie to nie ma problemu ja każdy wniosek wypełnię i odpowiem na ta samam ilość pytań . chodzi mi o to jak to zrobić żeby rte wszystkie moje wnioski zobaczyć na koncie które założyłem na stronie ambasadny krakowskiej żeby później je opłacić . chyba ze tak ich sie nie da podglądnąć

Nie robiłem tego, ale przy wyznaczaniu spotkania ("Nowy wniosek/wyznacz spotkanie") można dodać innych uczestników/rodzinę i wówczas opłata za wszystkich powinna się zsumować. Ale niech wypowiedzą się ci, którzy tak robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypelniasz wszystko tak samo, niektore dane mozna skopiowac z Twojego wniosku poprzed utworzenie family application.

Co do jednej zaplaty za wszytkich uczestnikow - tak jak traper mowi. W jednym z krokow tworzenia profilu jest opcja dodania osob ubiegajacych sie z Toba o wize. Dodajesz ich poprzez wpisanie danych i bodajze numeru DS i na koncu oplata sumuje sie za wszystkie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...