Skocz do zawartości

Telefon Na Kartę


Damianq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 5.05.2018 o 11:07, Jędrek 1917 napisał:

Będę potrzebował głównie Internet! 

Czy jest wersja za Xxx $ z ważności na parę miesięcy ! ? :)

Sprawdź czy Twój telefon będzie działał na danym obszarze i w zasięgu danej sieci. Wydawało mi się, że w stanie zaawansowania obecnej technologii nie będzie z tym kłopotu, a tymczasem mój prywatny Huawei P8 nie zalogował się do sieci AT&T (roaming Play'a) w DC - zalogował się do tej sieci tylko i wyłącznie na terenach "wiejskich" np. w Gettysburg, PA. Z kolei służbowy Samsung z serii S - nie miał kłopotów z zasięgiem (roaming sieci Plus) w żadnym miejscu. Chciałem dokupić prepaida na miejscu (dual sim) to np. sim'y Verizon czy H2O - nie działały w tym telefonie... Ot taka pułapka. Skończyłem szukając hotspotów Wi-Fi :) których, na całe szczęście, jest parę (ot chociażby w każdym Starbucks'ie). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jędrek 1917 napisał:

Fajnie :)

A jak to wygląda np. w Bibliotekach ?

W DC masz darmowe WiFi np w muzeach państwowych - i ich okolicach, w niektórych pubach (lub jak poprosisz kelnerkę to da Ci dostęp do firmowej ;-P ) etc więc tragedii nie ma :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RobertNYc napisał:

W bibliotekach by się podłączyć pod WiFi potrzebujesz znać password. A w tym celu musisz sobie wyrobić kartę członkowską.

Zalezy od biblioteki. U mnie w miescie wifi jest darmowe bez hasła zabezpieczajacego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...