Skocz do zawartości

Bilet W Jedną Stronę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W te wakacje mam zamiar udać się do Stanów, ale pojawiła mi się jedna kwestia.Mój czas pobytu w Stanach zależy od sesji na studiach (jeśli wszystko się dobrze skończy,to zostanę do października; jeśli źle - do połowy września). Z tego powodu nie mogę kupić sobie biletu lotniczego w drogę powrotną.

Wiecie może czy na lotnisku nikt nie będzie robił problemów, że mam bilet w jedną stronę czy musze go kupić jeszcze przed wyjazdem?

Proszę o odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sa o wiele drozsze. chociaz nie zawsze :D przeciez wiecie jak rynek dziala z zalozenia nie maja pokrycia na powrot wiec niech pax placi a z drugiej uda sie przyciac na cenie innego paxa. do la place 1300 zl. :"D w jedna strone. wiec czasem uda sie trafic okazje i to jest odpowiedz na pytanie z innego tematu czy to wyczerpujace czekac rok na wyjazd bardzo... bo masz poskladane zeby tanio wyjechac i co jakies 2 miechy trzeba to weryfikowac bo po zatwierdzeniu trzeba dzialac od razu zeby bylo jak najtaniej. a wiadomo promocje sa chwilowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...