Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

No i trochę przyryzykowałem wtenczas, bo na dzień przed wynikami loterii wystawiłem chatę na sprzedaż u pośrednika :)

LoL, ciekawe co by bylo jakbys jej nie wystawil na sprzedaz

Wlasnie sie kiedys zastanawialem czy jest gdzies taka osoba ktora byla pewna wylosowania i sprzedala mieszkanie, samochod, rzucila prace i zwyzywala szefa i sie okazalo ze nie wygrala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

LoL, ciekawe co by bylo jakbys jej nie wystawil na sprzedaz

Wlasnie sie kiedys zastanawialem czy jest gdzies taka osoba ktora byla pewna wylosowania i sprzedala mieszkanie, samochod, rzucila prace i zwyzywala szefa i sie okazalo ze nie wygrala :D

Na pewno była taka osoba i to nie jedna :D

Wiesz nigdy się nie dowiemy co by było gdyby było... Przeczucie miałem... A jeśli by nie wyszło to i tak miałem plan pojechać i przekonywać pracodawcę, żeby wizę L1 dał... Wcześniej w filii amerykańskiej firmy w Kanadzie pracowałem... a gdyby zawiodło to Australia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gratuluje wylosowanym. U mnie 3:0 dla Loterii (ale ja jej jeszcze pokażę za rok :P) Już 3 lata próbuję i nic ;)

Mnie ciekawi czy masz kase, wiedzę, doświadczenie i odwagę na taką wyprawę. Nie oszukujmy się jak bym miał 19 lat i miałbym sam pojechać do Usa bez grubego zapasu gotówki to chyba bym w majty narobił

A według mnie to idealny wiek. Chłopak nie ma nic do stracenia. USA to nie dżungla amazońska, a jak mu się nie spodoba/zatęskni to wróci ;) A przygoda będzie na całe życie ;)

Z tym wykształceniem to rzeczywiście dziwna sprawa bo zaznacza się na dzień obecny kiedy wypełnia się ankietę, więc ja też bym powiedziała, że to coś nie teges z tym. Ale skoro chłopak się pytał w ambasadzie i mu powiedzieli, że jest ok to jest ok ;) Dobrze że to nie my przyznajemy te wizy ;P


Statystycznie jedno na 200-1000 zgłoszeń powinno wejść... Więc za 13tym razem to i tak relatywnie szybko :)

W DV2016 było 84000 wylosowanych (średnio 2,3 osoby na zgłoszenie jest - czyli koło 36500 osó B) z puli koło 11'000'000 co daje szanse mniej więcej 1:301... rozbieżności między 200 a 1000 to zależne jeszcze z jakiego kraju się aplikuje...

Mniej więcej prawdopodobieństwo jest takie samo jak:

- trafienie 6 w totka grając 9 zakładów na losowanie, 2x w tygodniu przez całe życie

- przetasowanie talii kart i wyłożenie kolejno 3 takich samych kart - przykładowo króli czy asów

to ja dziś zagram w totka i jak wygram, 40milionów to niech loteria wizowa się buja ;)

W ogóle widzę, że u Ciebie z tymi wyjazdami to się wszystko w mgnieniu oka toczyło :D

A można spytać w jakiej branży pracujesz?

Może i ja się rozejrzę za Australią i Kanadą... hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wykształceniem to rzeczywiście dziwna sprawa bo zaznacza się na dzień obecny kiedy wypełnia się ankietę, więc ja też bym powiedziała, że to coś nie teges z tym. Ale skoro chłopak się pytał w ambasadzie i mu powiedzieli, że jest ok to jest ok

Latwo zauwazyc ze w Ambasadzie tez sie otrzymuje sprzeczne odpowiedzi (zalezy kto odpisuje lub siedzi przy infolinii). Przykladowo dzwoniac dwa razy na infolinie do Ambasady i rozmawiajac z roznymi osobami mozna otrzymac calkowicie sprzeczne informacje.

W tym temacie masz przykład (odpowiedz Ambasady ze w dniu skladania wniosku trzeba miec odpowiednie wyksztalcenie) :

http://forum.usa.info.pl/topic/25332-loteria-wizowa-dv2017-uzupelnienie-wyksztalcenia/?hl=kyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszędzie jest ok. 34xxx-50xxx, tylko pytanie. Czy mój numer 2017EU00022xxx oznacza ze jak wylosuje z europy 30tys ludzi to sie zalapie? Bo Polska przeciez tez ma jakis tam limit, nie wiadomo czy w Polsce sie zalapie w tych 900 czy tam 1200 zgloszen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...