Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moj facet nie mi niestety pokazuje caly czas session time out, sproboje jak wroce z pracy :(

Jest szansa ze zostalas wylosowanabo rok temu "session time out" pokazywal sie wylosowanym

Istnieje możliwość niezaakceptowania fotografii. Pytanie jakie mają w systemie tolerancje na parametry. Głupio by było odpaść 11 raz z rzędu jak inni z powodu fotografii (moje foto było od fotografa).

Nie mialas szczescia i tyle. A nie ze zla fotografia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie mojemu chlopakowi pokazuje normlanie ze nie wylosowany mi sie nie chce strona zaladowac, albo session time out. Numer sie zgadza i reszta danych ma ktos podobnie?

Czyżby deja vu??? Dokładnie to samo było w ubiegłym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey miałem tak samo, po kilku próbach wywaliło mi, że nie. Być może u Ciebie będzie jak rok temu, powodzenia.

podsumowując u nas 2 x NIE

Hej mam pytanie mojemu chlopakowi pokazuje normlanie ze nie wylosowany mi sie nie chce strona zaladowac, albo session time out. Numer sie zgadza i reszta danych ma ktos podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ta chwile timeout po wpisaniu danych moze wynikac z oblozenia. Czasem wyswietla mi sie mozliwosc wpisania danych a potem timeout, ale wydaje mi sie, ze poprostu trafilem w chwile kiedy serwer odpowiadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...