Jump to content
Morav

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany

Wyniki loterii DV-2017  

170 members have voted

1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

• Tak
      31
    • Nie
      138

Recommended Posts

W dniu skaladania wniosku na loterie nie miales, czyli nie spelniales warunkow, wiec moze byc problem.

Nie sądze, o wiek sie nie przyczepią bo wyraźnie stoi nie jest określony wiek, a co do ŚREDNIEgo to się pytałem na początek w ambasadzie w Warszawie potem US Dep. of State Consular Affair wypuściło post, że będzie odp na pytania i mi odp, że muszę mieć w dniu rozmowy z konsulem świadectwo... dwa źródła podały mi taką inf, więc jestem raczej spokoojny . btw. życzcie mi powodzenia na maturze hahaahh :D:D:D

też jestem tego samego zdania, ale już nie nie odzywam bo zostaje atakowany a chce pomóc i uświadomić, żeby wszystko sprawdzić.

sie juz nie stresuj tak sorki- wkurzylem sie i juz:) sorki raz jeszcze

Nie sądze, o wiek sie nie przyczepią bo wyraźnie stoi nie jest określony wiek, a co do ŚREDNIEgo to się pytałem na początek w ambasadzie w Warszawie potem US Dep. of State Consular Affair wypuściło post, że będzie odp na pytania i mi odp, że muszę mieć w dniu rozmowy z konsulem świadectwo... dwa źródła podały mi taką inf, więc jestem raczej spokoojny . btw. życzcie mi powodzenia na maturze hahaahh :D:D:D

Bo musisz przedstawic dowod ze mas srednie wyksztalcenie ale watpie ze napisali ze mozesz wysylac wniosek bez sredniego, jak w samym zgloszeniu jest pytanie o wykszstalcenie oraz w instrukcji jest podane ze dniu skladania wniosku musisz miec srednie

Przypominam, że w loterii liczy sie informacja podana na dzien skladania wniosku. Byly tu osoby co podaly ze sa wolne bo rozwod byl za tydzien po składaniu wniosku i na rozmowie z konsulem byly odrzucane. Jezeli na dzien skladania wniosku nie był spe lniony wymóg to bedzie problem...

Jeżeli na dzień składania wniosku nie był spełniony wymóg, to można zaryzykować a nóż widelec się nie dopatrzą i szczęście będzie po raz drugi: Koszt rozmowy dla jednej osoby to : 300 zł badanie + szczepenia pewnie około 200 zł + ze 100 za rtg + 330 dolarów za jedną osobę za rozmowę.

• Upvote 1

Gratulacje dla wszystkich szczęśliwców! Mi się nie udało, ale nawet trochę mi ulżyło, bo mogłabym się nie wyrobić ze swoimi sprawami i wtedy to dopiero byłby ból! Pozostaje mi zostać żoną:).

Pozostaje mi zostać żoną :).

Proszę zgłosić się do mnie na PW jeśli wolna jesteś :wub: , ja też nie wylosowany jestem :rolleyes: