Jump to content
Morav

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany

Wyniki loterii DV-2017  

170 members have voted

1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

• Tak
      31
    • Nie
      138

Recommended Posts

WITAM WSZYSTKICH ,PIERWSZY RAZ BIORĘ UDZIAŁ W LOTERII TAK JAK WIĘKSZOŚĆ WCZORAJ NIE MOGŁAM SIĘ ZALOGOWAĆ,DZIŚ JEST OKALE JAK WPISUJE DANE TO POJAWIA MI SIĘ KOMUNIKAT,ZE ŹLE WPISUJĘ ZNAKI I Z TĄ MOJE PYTANIE..

CZY PRZEKREŚLONE ZREO TO ZERO TAK JAK PRZYJĘŁAM CZY JEDNAK O JAK OLA?

I CZY WPISAĆ TYLKO NAZWISKO CZY NAZWISKO I IMIONA TAK JAK MIAŁAM NA ZGŁOSZENIU....BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA ODP

WITAM WSZYSTKICH ,PIERWSZY RAZ BIORĘ UDZIAŁ W LOTERII TAK JAK WIĘKSZOŚĆ WCZORAJ NIE MOGŁAM SIĘ ZALOGOWAĆ,DZIŚ JEST OKALE JAK WPISUJE DANE TO POJAWIA MI SIĘ KOMUNIKAT,ZE ŹLE WPISUJĘ ZNAKI I Z TĄ MOJE PYTANIE..

CZY PRZEKREŚLONE ZREO TO ZERO TAK JAK PRZYJĘŁAM CZY JEDNAK O JAK OLA?

I CZY WPISAĆ TYLKO NAZWISKO CZY NAZWISKO I IMIONA TAK JAK MIAŁAM NA ZGŁOSZENIU....BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA ODP

Samo nazwisko, bez polskich znaków, a przekroślone zero to zero a nie o :)

FFIIIIUUUUU .. emocje troche juz opadly po wczorajszym wylosowaniu wizy... mojej 2-ce dzieci paszporty koncza sie 2 czerwca tego roku... moje pytanie czy DS-260 moge wypisywac dopiero jak zrobimy nowe paszporty? mam dosc niski numer bo 46xx a z drugiej strony to nie chcie;lbysmy tak od razu wyjezdxac bo dobrze by bylo gdyby jeszcze 3 dzieci ukonczyla szkole w UK corka za rok bedzie konczyla Primary a syn secondary, mlodsza to bez znaczenia bo dopiero ma 6 lat w tym roku....

Gratulacje dla wszystkich ktorzy zobaczyli taka sama wiadomosc na stronce jak JA czyli TAKKKKK

Możesz później wyslac.pamiętaj ze mają limitowane wizy i na wiosnę nie ma co zwlekać. ;)

Mam na myśli wiosnę. 2017 roku ;)

Od badania będziesz mieć 6 miesięcy na wlot.

U mnie 2x Nie. Młody jestem, mam jeszcze ze trzy, cztery lata na wygraną, a jak nie, to pozostają Niemcy :-)

Druga próba w loterii i 2 x NIE. Niestety, może za rok :)

Gratuluję szczęśliwcom! :) Nie zmarnujcie tej szansy.