Jump to content
Morav

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany

Wyniki loterii DV-2017  

170 members have voted

1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

• Tak
      31
    • Nie
      138

Recommended Posts

Witam...Juz nie raz przegladałem forum jako gosc ale postanowiłem sie zalogowac na stałe...Witam Wszystkich i Gratuluje Wygranym.

Nam sie nie udało w tym roku...ale pierwsze sliwki robaczywki.. :):):):)

#zielona1 Co to znaczy że dostalas maila aby sprawdzić status jeszcze raz? Jakieś dolosowanie było?

#zielona1 Co to znaczy że dostalas maila aby sprawdzić status jeszcze raz? Jakieś dolosowanie było?

Tak, dokładnie tak było. Dostałam maila, żeby raz jeszcze sprawdzić wyniki. Wydaje mi się, że wysyłali tylko do osób dolosowanych, bo mój mąż i rodzina, która też wysyłała zgłoszenia takiego maila nie otrzymali...

A ja uznałem takiego maila za spam albo jakieś naciaganie. Niezwłocznie po przyjściu z pracy siadam przed komputer i sprawdzam

Prem😉 pewnie wylosowany jesteś

Ile to osób tak pomyśli i zrobi usunięcie listu.

A ja uznałem takiego maila za spam albo jakieś naciaganie. Niezwłocznie po przyjściu z pracy siadam przed komputer i sprawdzam

i jak Prem? UDało sie?

Masakra...nie udało się niestety a maila dostałem z tym że był to spam co prawda dotyczył GC i w tytule maila było DV2017 ale to naciagacze. Często dostaje podobne maile. Szkoda bo mocno się podjaralem😚 Ciekawe ile osób dolosowali z PL i co było tego powodem.

# Szaman nie mogęv doczekać się twojego odliczania może w tym roku Ci się uda.

A tak po za tym to gdzieś na forum całkiem nie dawno czytałem ze dużą ilość wylosowanych naszych rodaków to obywatele którzy przebywają w UK. Ciekawe historia ponieważ pewien chlopak opisywał swoją sytuację...tylko on nie został wylosowany na 6 osób 5 jego znajomych wylosowanych zostało. Jeśli to prawda to chyba troszkę dziwna sprawa.

Prem czytałem o tym. Moim zdaniem to więcej zgłoszeń moglo pójść z Uk niż np z Polski ;)

Ta informacja nie pokazała się w żadnym innym miejscu, ale jeśli braliście udział w tej edycji dla pewności sprawdźcie swój status jeszcze raz.

https://twitter.com/USEmbassyGhana/status/773209818098262016

Warszawska też zatweetowała, ale na ich strumieniu łatwo to ginie:

https://twitter.com/USEmbassyWarsaw/status/774176994195943425