Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodziny (Mama, Tata I Brat 17 Letni)


Rekomendowane odpowiedzi

Calkowicie Cie rozumiem. Odnosnie wiele lepszego zycia - nie wiem w jakim wieku sa, ale zaklada ze okolo-emerytalnym. Pomysl mocno o opiece zdrowotnej bo nic im nie bedzie przyslugiwalo. Zero.

:) to jest to czego sie nauczylam najszybciej, za darmo tu nic nie daja :) ale ja nie mam nic przeciwko placeniu za ich ubezieczenie, wiem ze to kosztowne, ale where there is a will there is a way :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To fakt

Wtedy pozostaje ślub

Moze zamiast ja wziac slub z moim narzeczonym w przyszlym roku moj brat moze za niego wyjsc :) hahaha w koncu San Francisco :)

Fajnie pozartowac, ale ja naprawde siwieje przez to. :)

Ja na to patrze inaczej, wiem ze sie w koncu uda- moze to zamjmie troche wiecej, albo mniej , ta droga albo tamta,

Ale moi rodzice chca wiedziec na pewno, i chca super legalnie. I moja mama odpowiada mi "powolutku, co ma byc to bedzie" gdzie ja szalu dostaje, bo wiem ze tw USA nigdy nie ma ani "powolutku", ani "co ma byc to bedzie" - jak sobie zalatwisz tak bedziesz mial.

Agrh. Naprawde jestem ciekawa jak to wszystko sie potoczy.

Jesli macie jeszcze jakies pomysly - prosze dajcie znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze mozna zwariowac z biurokrajca imigracyjna w USA. Ale czytajac ciebie, aaleeksaandroo, wydaje mi sie ze wam sie uda. Jestes inteligentna, wszystkiego sie dowiesz, twoi rodzice wydaja sie bardzo sensowni. Wasze decyzje beda oparte na faktach i starannie rozwazone. Nie moge stwierdzic czy zycie twoich rodzicow bedzie "o niebo lepsze" w okolicach SF niz w Polsce -- ale pogoda na pewno bedzie :) Glowa do gory. It will be OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze mozna zwariowac z biurokrajca imigracyjna w USA. Ale czytajac ciebie, aaleeksaandroo, wydaje mi sie ze wam sie uda. Jestes inteligentna, wszystkiego sie dowiesz, twoi rodzice wydaja sie bardzo sensowni. Wasze decyzje beda oparte na faktach i starannie rozwazone. Nie moge stwierdzic czy zycie twoich rodzicow bedzie "o niebo lepsze" w okolicach SF niz w Polsce -- ale pogoda na pewno bedzie :) Glowa do gory. It will be OK.

awww :) dziekuje :) czuje sie jakbym zostala usciskana ^_^

(" I feel like I just got a hug " brzmi o niebo lepiej) :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jestem ciekawa czy jest tu ktos kto sprowadzil rodzicow do US. Jak sobie radzicie z health insurance (rodzice nie pracujac nie maja benefitow)? Koszmarnie drogie to.. A ponadto medical bills za szpitale i lekarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam mam do Was pytanko nie dotyczy to mojej osoby ale znajomej która 12 lat temu złożyła wniosek o sponsorowanie swojej córki z mężem i 2 synów i do dnia dzisiejszego nie maja żadnej odpowiedzi jedynie po numerze wniosku widać że dokumenty są w przetwarzaniu , dodam syn który przyjechał wraz z mamą do USA jest już obywatelem US . Jaki czas jest na tego typu sponsorowanie matka -córka , dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do Was pytanko nie dotyczy to mojej osoby ale znajomej która 12 lat temu złożyła wniosek o sponsorowanie swojej córki z mężem i 2 synów i do dnia dzisiejszego nie maja żadnej odpowiedzi jedynie po numerze wniosku widać że dokumenty są w przetwarzaniu , dodam syn który przyjechał wraz z mamą do USA jest już obywatelem US . Jaki czas jest na tego typu sponsorowanie matka -córka , dzięki za odpowiedź

Jakie maja priority date ? Kategoria F3 (w ktorej oni by byli) w tej chwili - rozpatrywane sa wnioski z 2004 wiec na oko 12 lat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...