Skocz do zawartości

Ds-260 Dv-2017 Wypełnienie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jako "randomly selected" zabrałem się za wypełnianie wniosku. Od razu pierwszy zgryz, bo na początku widnieje w sekcji "Applicants" mój syn jako "Accompany", który nie jedzie.

W zeszłym roku podczas składania wniosku trzeba było wpisać personalia swoich dzieci, nawet jeśli nie zamierza się ich zabierać.

Co z tym zrobić? Rozmawiałem z KCC, ale tam odesłali mnie to polskiej ambasady (!).

Można wypełnić tylko swoją aplikację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jesteś pewien?

Na początku wyraźnie jest napisane:

Before we can process your Diversity Visa application, each applicant in your case must complete Form DS-260, the Online Immigrant Visa and Alien Registration Application.

Jako taki applicant widnieje właśnie synek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zgłoszenia w loterii trza było podać całą rodzinę.

Do dalszego procedowania tylko tych, którzy chcą wyjechać (czyli są aplikantami o wizę imigracyjną) :)

Jak sam mówisz - Twój syn nie chce emigrować, więc go w swojej aplikacji nie uwzględniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu nie wypełniam form'y syna i tyle. (mam wielką nadzieję) ;)

Kolejne pytanie:

Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?

zaznaczyłem zgodnie z prawdą że nie mam (jeszcze), a tam pyta o comment, co wpisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...