Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, hubertck napisał:

Czyli to nic nadzwyczajnego? Niestety dzisiaj nie zdazylem podjechac do SSA zeby sie zapytac.

Chodzi pewnie o to, że jak na skrzynce pocztowej nie ma jeszcze Twoich danych to listonosz nie zostawi przesyłki dla Ciebie (tak mi to tłumaczył znajomy, którego adres podawałem w DS) i prawdopodobnie żeby uniknąć wracającej korespondencji dodają dane osoby do której jedziesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 9/13/2017 o 04:13, Dublin napisał:

Dorzuce jeszcze ostatni link z przeslaniem dla wszystkich kochajacych europejskie (niemieckie) wartosci i polityke stawiajacych Polske i Polakow nizej niz tych w/w-ch.

 

 

Przestań zaśmiecać temat swoimi "przesłaniami."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9/14/2017 o 00:10, SMA napisał:

Chodzi pewnie o to, że jak na skrzynce pocztowej nie ma jeszcze Twoich danych to listonosz nie zostawi przesyłki dla Ciebie (tak mi to tłumaczył znajomy, którego adres podawałem w DS) i prawdopodobnie żeby uniknąć wracającej korespondencji dodają dane osoby do której jedziesz. 

Dzieki, na to nie wpadlem bo pierwotny adres byl w chicago a na granicy podalem montane.

 

A moze ktos sie orientuje czy mozna sprawdzic status zielonej karty? Tzn czy jest w trakcie "produkcji", czy jest wyslana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie do osób, które juz wyjechały i rozpoczęły życie w USA - który stan wybraliście i dlaczego? Czym sie kierowaliscie przy wyborze? Z tego co tu czytałam duża popularnością cieszy sie Floryda i zastanawiam sie dlaczego? Mnie się tam nigdy nie podobało, a nawracające co roku huragany skutecznie mnie odstraszają... mi się marzy Colorado, tylko żeby prace tam znaleść :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2017 o 21:35, hubertck napisał:

Dzieki, na to nie wpadlem bo pierwotny adres byl w chicago a na granicy podalem montane.

 

A moze ktos sie orientuje czy mozna sprawdzic status zielonej karty? Tzn czy jest w trakcie "produkcji", czy jest wyslana?

piszemy co jakis czas takie strony.

https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, MeganMarkle napisał:

Witam,

mam pytanie do osób, które juz wyjechały i rozpoczęły życie w USA - który stan wybraliście i dlaczego? Czym sie kierowaliscie przy wyborze? Z tego co tu czytałam duża popularnością cieszy sie Floryda i zastanawiam sie dlaczego? Mnie się tam nigdy nie podobało, a nawracające co roku huragany skutecznie mnie odstraszają... mi się marzy Colorado, tylko żeby prace tam znaleść :((

jak poczytasz to forum to zobaczysz czym sie kierowali ludzie , to ze w ostatnich miesiacach ludzie pisza o Florydzie nie oznacza ze kazdy tam leci. Co do Colorado to jakiej pracy szukasz?i za ile bo znajdziesz prace lecz czy to bedzie taka o jakiej marzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...